همه باید عزت و استقلال که هدیه بزرگ انقلاب است را قدر بدانند

همه باید عزت و استقلال که هدیه بزرگ انقلاب است را قدر بدانند مقام عالی دولت در مازندران، در مراسم گرامیداشت ۱۲ بهمن، سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به وطن در فرودگاه ساری با اشاره به این که همه باید عزت و استقلال که هدیه بزرگ انقلاب است را قدر بدانند، تصریح کرد: آن چه انقلاب اسلامی برای ما به ارمغان می آورد امید و باور است.

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین از ساری ،مراسم گرامیداشت ۱۲ بهمن، سالروز ورود حضرت امام خمینی (ره) به وطن در فرودگاه ساری با حضور استاندار مازندران و مسئولان استاني برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي استانداري، محمد اسلامي، در اين مراسم ضمن گرامي داشت ياد و خاطره شهداي گرانقدر انقلاب اسلامي و دوران دفاع مقدس استان، با بيان اين كه همواره بايد بخاطر اين كه سعادت زندگي در عصر امام خميني (ره) را داشته ايم، افتخار كنيم، گفت: بفرموده امام راحل، انقلاب اسلامي، انفجار نور بود. حضرت امام ما را از ظلمات به نور هدايت نمود.

استاندار با اشاره به اين كه امام راحل، همواره انقلاب اسلامي را در دو كلمه ي كلمه الله و وحدت كلمه بيان مي فرمودند، افزود: هرگاه و در هر صحنه اي از صحنه هاي پر فراز و نشيب انقلاب به كلمه الله توسل و وحدت كلمه داشتيم پيروز شديم و در برابر انواع نيرنگ ها و توطئه هاي استكبار مقاومت كرديم و فاتح و سربلند درآمديم و امروز در يك تراز با اقتدار جهاني قرار داريم.

مقام عالي دولت در استان، با بيان اين كه نبايد اين اقتدار و جايگاه بدست آمده را كم ارزش تلقي كنيم، ياد آور شد: امروز بسياري از كشورهاي داراي قدرت اقتصادي هستند كه شان و جايگاهي در معادلات منطقه اي و بين المللي ندارند و هيچ گوشيي، بدهكار سخنان آنان نيست.

اسلامي با اشاره به اين كه تنها كشوري هستيم كه كه استكبار نمي تواند رايش را به ما ديكته كند و به استقلال رسيديم و وابسته به هيچ قدرتي نيستيم، تصريح نمود: همه باید عزت و استقلال که هدیه بزرگ انقلاب است را قدر بدانند.

وي با بيان اين كه آن چه كه دشمن مي خواهد به ما ديكته كند نتوانستن، ياس و نااميدي است و آن چه انقلاب اسلامي براي ما به ارمغان مي آورد اميد و باور است، خاطر نشان ساخت: تلاش براي دست يابي به پيشرفت در راستاي ارتقا تراز انقلاب اسلامي تكليف همه ماست و بايد در اين دوره هوشيارتر، جهادي تر و انقلابي تر در راستاي اهداف انقلاب و مصون سازي كشور بويژه در حوزه اقتصادي گام برداريم تا شاهد رونق بيشتر و تقويت فضاي كسب و كار و معيشت مردم باشيم.

استاندار با اعلام اين كه 794 پروژه با اعتباري بالغ بر 801 ميليارد تومان در استان طي دهه فجر افتتاح مي شود، افزود: از مجموع پروژه هايي كه در دهه فجر امسال افتتاح مي شود 39پروژه با اعتباري بالغ بر 394 ميليارد تومان در حوزه طرح هاي توليدي و اشتغالزا براي 1770 نفر و 755 پروژه با اعتباري بالغ بر 407 ميليارد تومان در حوزه طرحها و پروژه هاي عمران شهري و روستايي مي باشد.

 

46

کد خبر 751289

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =