تسنیم نوشت: وزیر سابق اطلاعات گفت: شخصی بود که با ۱۰ واسطه قصد داشت ازدواجی را به سرانجام برساند تا به این وسیله به اهداف خود برسد و نفوذ خود را انجام دهد.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حیدر مصلحی امشب در مراسم بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی که در مسجد چهارمردان برگزار شد، اظهار داشت: دشمن تلاش می‌کند تا این موضوع را تلقی کند که دین نمی‌تواند جامعه را اداره کند، ترویج لیبرال در کشور توسط دشمن پیگیری می‌شود و همچنین فریب افکار عمومی مورد تأکید آن‌هاست.

اهم اظهارات مصلحی به شرح زیر است:

* استکبار میلیاردها دلار برای تشکیل داعش و گروه‌های تکفیری هزینه کرد و همچنین عربستان نیز در این راه از هیچ کمکی دریغ نکرد.

 دولت تنها به بیرون از کشور توجه دارد و تصور می‌کند مشکلات کشور با ارتباط با خارج حل می‌شود، توجه به داخل و توانمندی‌های کشور و اقتصاد مقاومتی مورد توجه نیست در صورتی‌ که مقام معظم رهبری تاکنون تأکید زیادی به لزوم توجه به اقتصاد مقاومتی کردند.

* تقویت نخبگانی که غرب‌گرا هستند توسط برخی مسئولان دنبال می‌شود که این اقدام ایستادگی در برابر اهداف و آرمان‌های امام راحل است، به حاشیه بردن نیروهای حزب‌اللهی یکی دیگر از اقداماتی است که توسط برخی از دولت‌مردان دنبال می‌شود.

*موضوع نفوذ دشمن 5 سال است که توسط رهبر معظم انقلاب گفته‌ شده چون دشمن برنامه‌ریزی زیادی برای نفوذ در کشور دنبال می‌کند، در فتنه 88 این نفوذ به‌خوبی خود را نشان داد و کشور را دچار مشکل کرد.

* در زمانی که در وزارت اطلاعات مشغول کار بودم نفوذ را به‌خوبی مشاهده کردم، شخصی بود که با 10 واسطه قصد داشت ازدواجی را به سرانجام برساند تا به این وسیله به اهداف خود برسد و نفوذ خود را انجام دهد.

* منتظری قائم‌مقام رهبری بود اما به دلیل نفوذ باند مهدی هاشمی ضربه سختی خورد و سبب شد سقوط کرده و جایگاه خود را از دست بدهد، دشمن تلاش می‌کند بر روی نخبگان و شخصیت‌ها نفوذ داشته باشد، کدیور و سروش توسط دشمن بازی خوردند و امروز علیه کشورمان برنامه‌ریزی و نقشه می‌ریزند.

* هیچ تعارفی نداریم و هنوز برخی به دنبال اصلاحات آمریکایی هستند، دشمن تلاش می‌کند تا مانع صدور انقلاب اسلامی شود و همچنین کشورمان الگو نباشد، دشمن برای مقابله با کشورمان هزینه‌های زیادی انجام داد و داعش را ایجاد کرد اما به لطف خدا و رشادت‌های سردار سلیمانی داعش از بین رفت. شکاف بین مردم و حاکمیت توسط دشمن دنبال می‌کند که در بحث شکاف موضوعی که دنبال می‌شود شکاف مستضعفان است، امام راحل این موضوع را مورد توجه قرار داد که آینده انقلاب از آن مستضعفین است.

* دشمن به این نتیجه رسید که در فتنه 88 قشر متوسط و مرفه جامعه به کف میدان آمد و تلاش می‌کند قشر ضعیف را وارد میدان کرده و به مقابله با انقلاب اسلامی بپردازد. تضعیف قدرت ملی که همواره مورد توجه مقام معظم رهبری است یکی دیگر از اهداف دشمن است، مدیریت انقلاب اسلامی کار ساده‌ای نیست و در راستای رسالت انبیای الهی است از اهمیت زیادی برخوردار است. دشمن همه تلاش خود را می‌کند تا کشورمان را از راه اقتصاد زمین‌گیر کند، در اغتشاشات اخیر این موضوع موردتوجه بود که چگونه دشمن در حال سوءاستفاده است و تلاش می‌کرد روی گرانی و مشکلات مردم موج‌سواری کند.

29214

کد خبر 751856

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بی نام IR ۰۶:۳۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۵
    0 0
    اصلا هم تقصیر ما نیست و هر چه هست از دشمن خارجی است نمیدانم این لولوی دشمن خارجی تا کی می خواهد اساس تحلیلهای سیاستمداران ما باشد