بازدید دانش آموزان دبیرستان شاهد دختران ناحیه یک از شرکت داروسازی دکتر جهانگیر

با هماهنگی های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ، دانش آموزان دبیرستان شاهد دختران« دوره اول» ناحیه یک خرم آباد به مناسبت دهه فجر از شرکت داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر بازدید کردند.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، معاون رفاه اجتماعی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی لرستان در این بازدید گفت : آشنایی دانش آموزان با محیط کار و نقش تولید و اقتصاد در مسیر پیشرفت و توسعه استان از مهم ترین اهداف برگزاری این بازدیدهاست.

حمیدرضا درویش پور افزود: آشنایی دانش آموزان با محیط های تولیدی و صنعتی می تواند زمینه ساز ایجاد تحرک ، نشاط ، خودباوری و دانش پژوهی در بین قشر آینده ساز کشور و استان باشد.

قایم مقام شرکت داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر نیز در این مراسم ضمن خیرمقدم به مسولان ، معلمان و دانش آموزان حاضر در این بازدید گفت: شرکت دانش بنیان داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر در سال های اخیر توسعه فعالیت های تحقیقاتی -پژوهشی ، خلاقیت و نوآوری و افزایش محصولات در جهت پاسخگویی به نیازهای جامعه را در دستور کار خود قرار داده و همواره رویکرد دانش افزایی و مهارت جویی را در این واحد تولیدی صنعتی ، ارتقا داده است.

دکتر مونا جهانگیر افزود : فعالیت درعرصه صنعت و تولید و تلاش در جبهه اقتصادی درشرایط کنونی ، امری مقدس و حیاتی است و این شرکت همواره تلاش نموده است تا زمینه های ایجاد اشتغال ، نوآوری و شکوفایی و... را در این شرکت فراهم کند.

 

48

کد خبر 752060

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =