اصلاح  ۲۵ کیلومتر اصلاح شبکه توزیع آب در استان زنجان

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان به نوسازی تأسیسات آب‌رسانی در استان زنجان اشاره کرد و گفت: در سال جاری ۲۵ کیلومتر اصلاح شبکه توزیع آب در استان زنجان انجام شده است.

به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا جزء قاسمی ، در حاشیه افتتاح طرح‌های عمرانی، به نوسازی تأسیسات آب‌رسانی در استان زنجان اشاره کرد و افزود: در سال جاری ۲۵ کیلومتر اصلاح شبکه توزیع آب و بیش از ۱۲ کیلومتر توسعه شبکه در شهرهای استان انجام‌شده است.

وی اظهار کرد: شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان نسبت به نوسازی تأسیسات شبکه آب‌رسانی تأکید زیادی دارد چراکه توجه به این امر مهم باعث جلوگیری از هدر رفت آب می‌شود و این امر در استان باعث شده هدر رفت آب کاهش یابد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان به اهمیت نوسازی شبکه آب‌رسانی و تأسیسات شهری اشاره کرد و گفت: نوسازی و بهسازی شبکه آب‌رسانی باعث کاهش خسارت می‌شود.

جزء قاسمی ابراز کرد: شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در جهت تولید آب شرب باکیفیت برنامه‌ریزی و مدیریت لازم را دارد و نوسازی تأسیسات آب‌رسانی را به جد دنبال می‌کند.

وی به فرسودگی شبکه‌های آب در استان اشاره کرد و افزود: بیش از هزار ۴۰۰ کیلومتر از شبکه‌های آب‌رسانی استان زنجان فرسوده است و نوسازی شبکه‌های آب‌رسانی به اعتبارات زیادی نیاز دارد.

 

46

کد خبر 752302

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =