۰ نفر
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۲

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ از تمهیدات ویژه این نیرو برای ایام‌الله دهه فجر خبر داد.

سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ با اشاره به این موضوع که تأمین امنیت در تهران بزرگ به عهده سپاه محمد رسول‌الله است؛ درباره امنیت ایام‌الله دهه فجر اظهار کرد: ما در حال برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی هستیم و از آنجایی که تأمین امنیت در تهران بزرگ به عهده ما است، تمهیدات خاصی را اتخاذ کردیم.

فرمانده سپاه محمد رسول الله ادامه داد: وظیفه ما تأمین امنیت مراسم‌های پیش از دهه و در دهه فجر به خصوص روز 22 بهمن است که برای آن تمهیدات ویژه‌ای را اندیشیده‌ایم. ان‌شاءالله در این ایام از تمامی ظرفیت سپاه و بسیج استفاده خواهیم کرد تا مردم هیچ نگرانی نداشته باشند و دشمنان نیز فکر طمع به سرشان نزند.

یزدی با بیان اینکه در این ایام گشت‌های شبانه ویژه‌تر خواهد بود، افزود: ما فعالیت‌های اطلاعاتی را در تهران انجام دادیم تا مردم در این دهه بزرگ که پیروزی انقلاب اسلامی رخ داده، هیچ نگرانی نداشته باشند.

فرمانده سپاه محمد رسول الله با اشاره به این موضوع که دشمنان توطئه‌های زیادی برای این ایام چیده‌اند، گفت: حضور مستمر بسیجیان و نیروهای مقابله با توطئه‌های دشمن باعث شده تا آنها بفهمند در ایام‌الله دهه فجر هر اقدامی بکنند، ناکام خواهد ماند.

یزدی در بخش پایانی سخنانش خاطرنشان کرد: دشمن نمی‌تواند فکر اقدامی را هم در سر خود بپروراند و اگر دست به اقدام هم بزند، به صورت قاطع با آنها برخورد خواهد شد.

2727

کد خبر 752557

برچسب‌ها