رئیس اداره فناوری اطلاعات آموزش و پرورش لرستان از برگزاری اولین دوره مسابقات رباتیک دانش آموزی، خلاقیت و نوآوری، 26بهمن ماه سال جاری در شهرستان خرم آباد خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، رضا جهانیان با اعلام این خبر افزود: دانش آموزان تمام دوره های تحصیلی تا 15بهمن ماه فرصت دارند تا در این مسابقات ثبت نام کنند و زمان برگزاری مسابقات هم 26 بهمن ماه در سالن ورزشی دبیرستان دخترانه خدیجه کبری (س) ناحیه دو شهرستان خرم آباد خواهد بود.

وی ادامه داد: این مسابقات در رشته‌های ربات مسیریاب، ربات جنگجو، ، ربات حل ماز، ربات پرنده ونجات تخم مرغ و خلاقیت و نوآوری برگزار می‌شود. در این دوره همچنین برای هر رشته قوانین جداگانه‌ای در حوزه دانش آموزی تعیین شده است.

جهانیان ، مهمترین هدف برگزاری این مسابقات را ارتقای سطح علمی و خلاقیت و نوآوری دانش آموزان دانست و تصریح کرد: همچنین تقویت کار گروهی، آشنایی با فناوری‌های نوین، آشنایی با رشته‌های جدید دانشگاهی و فراهم کردن زمینه‌ای برای دانش آموزان که توانایی‌های خود را باور کنند، از دیگر اهداف برگزاری این مسابقات است.

جهانیان خاطرنشان کرد: در پایان مسابقات جوایز ارزنده‌ای به برگزیدگان اهدا خواهد شد.

وی، مهلت ثبت نام در این مسابقات را 15 بهمن ماه عنوان و اضافه کرد: علاقه‌مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از قوانین مسابقه به وبلاگ آن به آدرس http://hooshmaancup.blogfa.com مراجعه کنند.

46

کد خبر 752586

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =