شوخی‌های رضا عطاران در نشست خبری «مصادره»

رضا عطاران در نشست خبری فیلم «مصادره» ساخته مهران احمدی با شوخی‌های موجب گرم‌تر حال و هوای نقد و بررسی فیلم شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نشست نقد و بررسی این فیلم ظهر روز جمعه بیستم بهمن ماه در پردیس سینمایی ملت برگزار شد و در بخشی از نشست احمدی درباره حضور رضا عطاران به عنوان بازیگر در فیلمش گفت: «قبول دارید که او یکی از کمدین های خوب ایران است؟ در تمام جهان این رسم است که کمدین ها یک نقش ثابت بازی می کنند، اما کجا ما عطاران که در این سن و سال دیدیم این چنین خوب بازی کند.»

عطاران درباره پذیرفتن این نقش و بازی در «مصادره» گفت: «قصه اصلی فیلم خیلی برایم جذاب است و حرف خوبی در آن زده شده است. نقشی که من بازی کردم تنها جزئی از آن افراد است. اینکه راجع به این افراد فیلمی ساخته شود خیلی مهم بود از نقشی که بازی کردم خیلی خوشحالم هستم.»

شوخی‌های رضا عطاران در این نشست موجب خنده حاضران در سالن نشست شد. این بازیگر در ابتدا با بغل کردن هومن سیدی و سپس با زدن عینک آفتابی و همچنین عینک هومن سیدی سوژه خبری برای عکاسان ایجاد کرد.

عطاران در هنگام صحبت مهران احمدی با برداشتن کلاه خود و با دست کشیدن مدام بر سرش موجب خنده حضار شد پرت شدن حواس خبرنگاران شد.

هومن سیدی هم به شوخی با اشاره به این شوخی‌ها گفت که اگر می‌خواهید نشست درست برگزار شود، پیشنهاد می‌کنم آقای عطاران بروند پایین بشین چون با هر حرکت ایشان حضار حواس شان پرت شده و وادار به خنده می‌شوند.

5858

کد خبر 753558

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =