در روز جمعه ۲۰ بهمن ماه، پربازدیدترین خبر بخش اظهارنظری از حسین شریعتمداری اختصاص داشت. خبرهایی هم درباره درگذشت یکی از بازیگران و طرفداری مدرس از رضاخان بازدید زیادی داشتند.

در سرویس سیاست، اظهارات حسین شریعتمداری با عنوان بحرین برای ایران است نظر کاربران را به خود جلب کرد. مدرس طرفدار رضاخان بود دیگر خبر این سرویس بود که بازدید زیادی داشت. کنایه های موسوی خوئینی ها به جنتی هم کنجکاوی کاربران را برانگیخت.

در سرویس اقتصاد، کره‌ای‌ها عذرخواهی نکنند همکاری‌‌ها را کاهش می‌دهیم برای کاربران اهمیت زیادی داشت. نظر کاربران را به خود جلب کرد. علت استخدام چوپان ها در وزارت نفت احمدی نژاد بازدید زیادی داشت. دلار چقدر می‌ارزد؟ دیگر پربازدید این سرویس بود.

در سرویس فرهنگ، درگذشت فریده صابری پربازدیدترین خبر بود. عذرخواهی هادی حجازی فر از رضا رشیدپور توجه کاربران را به خود جلب کرد. اعتراف مهدویان به استفاده اش از کلمات نادرست برای مخاطبان جذابیت داشت.

در سرویس جامعه، جاده‌های لواسان در کولاک بسته شد مورد توجه مخاطبان قرار گرفت. اطلاعیه سازمان هواشناسی درباره بارش برف و باران و وزش باد هم برای کاربران جذابیت داشت. این شش جاده تا اطلاع‌ثانوی مسدود است دیگر پربازدید این سرویس بود.

در سرویس بین الملل، گزارش وال‌استریت‌ژورنال از پیشنهاد محرمانه واشنگتن به تهران پربازدیدترین خبر بود. دیدار عراقچی با مقام‌های اروپایی در پاریس نظر کاربران را به خود جلب کرد. خارج شدن دولت ترامپ از تعطیلی برای علاقه مندان به سیاست های خارجی اهمیت داشت.

در سرویس ورزش، شش استقلالی در آستانه از دست دادن دربی بازدید زیادی داشت. عملی شدن طرحی که کی روش پیشنهادش را به فیفا داد برای کاربران اهمیت زیادی داشت. پست مهاجم جدید آبی ها به زبان فارسی برای علاقه مندان به استقلال جذابیت زیادی داشت.

در سرویس طنز و کاریکاتور، ترامپ دست به کار شد پربازدیدترین خبر بود.

58243

کد خبر 753584

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =