۰ نفر
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۶:۲۳

رسول صدرعاملی یکی از داوران جشنواره فیلم فجر امسال پس از آیین اختتامیه رودروی رضا رشیدپور نشست و به پرسش های مختلف او پاسخ گفت.

صدرعاملی که به همراه محمدرضا فروتن در هفت حضور یافت قرار بود درباره داوری جشنواره شفاف سازی کند.

او اتفاقا رک و راست و صادقانه هم حرف زد. مثلا در رابطه با فیلم لاتاری و در پاسخ رشیدپور که پرسید چرا هیچ کاندیدایی از این فیلم حضور نداشت گفت که چون با داستان فیلم مشکل داشته به همین دلیل نتوانسته به این فیلم توجه کند؛حتی فیلمبرداری،حتی جلوه های ویژه، حتی صداگذاری،حتی بازیگری،و...صدرعاملی توضیح داد نمی شود داستان فیلم مشکل داشته باشد و بعد مثلا جلوه های ویژه آن فیلم سیمرغ ببرد،نمی تواند داستان فیلم مشکل داشته باشد و مثلا بازیگران این فیلم برنده سیمرغ شوند و...

تا اینجای کار مشکلی نیست. این نظر رسول صدرعاملی است به عنوان یکی از داوران و نظرات هم به هر حال متفاوتند و البته قابل احترام.

اما در بخش دیگری از این برنامه جناب صدرعاملی با ذکر نمونه از داستان فیلم به وقت شام ابراهیم حاتمی کیا انتقاد کرد.
او گفت که خط سیر داستانی فیلم به وقت شام مشکل دارد. مثلا آن دختر جذابی که اول فیلم حضور دارد بعدا سرنوشتش معلوم نیست چه می شود و...

حال بنده متوجه نمی شوم اگر از نظر آقای صدرعاملی لاتاری به خاطر مشکل در داستانش نباید حتی کاندیدای هیچ سیمرغی شود چرا باید به وقت شام برنده بهترین کارگردانی و... شود.

این را باید دیشب رضا رشیدپور از رسول صدرعاملی می پرسید، که نپرسید...

کد خبر 754183

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • هاشم IR ۰۸:۱۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۳
    0 0
    صدرعاملی تحت فشار بود. درود بر دکتر سید محمود رضوی