شرق نوشت: قضات، مرد جوانی را که متهم به آزارواذیت دختری نوجوان است، به شلاق و تبعید محکوم کردند.

این پرونده یک‌سال پیش به جریان افتاد؛ زمانی که دختر ١٣ ساله‌ای به مأموران مراجعه کرد و مدعی شد از سوی مردی جوان مورد آزارواذیت قرار گرفته‌ است.

این دختر گفت: «مردی به من قول ازدواج داده بود، یک روز که مادر و خواهرم در خانه نبودند به من گفت می‌خواهد من را ببیند و چن دقیقه بیشتر هم نمی‌ماند، من هم اجازه دادم به خانه ما بیاید، اما زمانی که رسید من را به زور مورد آزارواذیت قرار داد و بعد هم خانه را ترک کرد».

با توجه به شکایت این دختر و مادرش، دستور بازداشت متهم صادر شد و جوان ٢٥ ساله دستگیر شد. او قبول کرد با دختر نوجوان رابطه داشته اما تجاوز به عنف را نپذیرفت تا اینکه پرونده برای رسیدگی بیشتر به دادگاه کیفری استان تهران رفت.

در جلسه رسیدگی به این پرونده، ابتدا دختر نوجوان در جایگاه حاضر شد و گفت: «چند سال پیش پدرومادرم از هم جدا شدند و من با مادر و خواهرم زندگی می‌کردم. آنها هر روز صبح سرکار می‌رفتند و من تنها می‌ماندم. چند ماه قبل با مردی جوان آشنا شدم. او همسر و فرزند داشت اما به گفته خودش با همسرش درگیری داشت و مدتی بود که با هم رابطه نداشتند. او به من ابراز علاقه کرد گفت دوست دارد با من ازدواج کند و من هم به همین دلیل با او رابطه برقرار کردم تا اینکه روز حادثه به من گفت می‌خواهد من را ببیند. او می‌دانست روزها در خانه تنها هستم و چون پدرم کنارم نیست به محبت زیادی نیاز دارم و از این نقطه‌ضعف من استفاده می‌کرد، وقتی به خانه آمد من را به‌زور مورد تجاوز قرار داد».

این در حالی بود که متهم نیز به داشتن رابطه با دختر نوجوان اعتراف کرد و گفت: «من با همسرم رابطه‌ای نداشتم. من به این دخت علاقه‌مند شدم و واقعا می‌خواستم با او ازدواج کنم و روز حادثه هم دختر نوجوان خودش من را به خانه دعوت کرد و من هم به میل خودش با او رابطه برقرار کردم».

او در پاسخ به اینکه اگر با همسرش اختلاف داشته چرا از او جدا نشده است، گفت: «من بچه داشتم و به خاطر اینکه فرزندم دچار گرفتاری‌های طلاق نشود، از همسرم جدا نمی‌شدم. بعد از اینکه با این دختر نوجوان آشنا شدم و درگیری‌های او را دیدم، متوجه شدم اشتباه نکردم و نباید همسرم را طلاق بدهم. چون این دختر بیشتر وقت‌ها تنها بود و به‌دلیل تنهایی به سمت من آمده بود».
با پایان گفته‌های متهم هیئت قضات برای صدور رأی وارد شور شدند و متهم را به ٩٩ ضربه شلاق و دو سال تبعید محکوم کردند، او بعد از دریافت رأی درخواست تجدیدنظر کرد و گفت از کرده‌اش پشیمان است، قضات نیز سه ماه از تبعید او کسر کردند.
45302

کد خبر 754445

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 11
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 4
 • بی نام IR ۰۴:۳۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
  6 10
  فقط شلاق و تبعید همین ؟؟؟؟؟ باید اعدام شود
 • آریا IR ۰۴:۴۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
  17 6
  آخی... دختره هم که چه مظلوم و بی گناه... اگه قضیه خواست خود دختره نبوده که مرده را راه نمیداده به خونه اش... همیشه وقتی گند قضیه در کلانتری در میاد این دخترها چه خوب بلد هستن خودشون را از مریم مقدس پاک تر نشون بدهند...
 • سورنا A1 ۰۴:۵۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
  20 0
  دختر13ساله؟؟؟من سیزده سالم یودفک میکردم منو لک لک ها آوردن
 • سعید A1 ۰۵:۱۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
  9 2
  این یعنی دختر 13 ساله قبل از این آقا با شخص دیگه ای هم رابطه داشته ؟؟ عجب
 • بی نام A1 ۰۵:۴۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
  5 9
  مگر حکم زنا برای فرد متاهل اعدام نیست ؟
 • بی نام A1 ۰۵:۴۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
  6 6
  طرف تجاوز کرده فقط 2 سال تبعید رای دادید، قول میدم بعد از این ریشه یابی طرف باز دست به این کار میزنه
 • بی نام A1 ۰۵:۴۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
  12 0
  همه جای دنیا ارتباط جنسی با کودکان تجاوز حساب میشه
  • بی نام RO ۰۶:۲۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۸
   0 4
   دختری که به سن بلوغ میرسه رو دارای قدرت تصمیم گیری فرض میکنن
 • محمدرضا A1 ۰۷:۳۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
  17 6
  چون پدرم کنارم نیست به محبت زیادی نیاز دارم و از این نقطه‌ضعف من استفاده می‌کرد. الآن دیگه قطعا نقطه ضعفی نداری.
 • م ر GB ۰۷:۳۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
  29 6
  بی وجدان یه بچه بود، حیوان صفت یه بچه بود می فهمی؟،بی شر.. یه بچه بود
 • بی نام A1 ۰۶:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۸
  5 1
  زنای محصنه در اسلام حکم اعدام دارد . حتی در کشورهایی که به گفته مسولین ما به بند و باری شهرت دارند. برای تجاوز به کودکان حداقل مجازات 20 سال زندان در نظر می گیرند . رابطه نامشروع با کودکان حتی اگر به میل خوش باشد تجاوز محسوب میشود. اما برای این متجاوز به این کودک مجازات تبعید به مدت یک سال و 9 ماه؟؟؟؟؟؟؟ صدور احکام مجازات اینچنینی از سوی محاکم قضایی ما شرم آور است