۰ نفر
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۶:۲۷

مهر نوشت: درگیری بین سه نفر در خیابان شمشیری منجر به قتل فردین ۲۴ ساله شد.

در ساعت ۲۱:۳۵ شب گذشته حسب اعلام مرکز پیام مبنی بر وقوع یک مورد درگیری منجر به قتل در خیابان شمشیری سریعا حسب دستور، رییس کلانتری ۱۱۹ مهرآباد و عوامل عملیاتی خود به موقعیت اعزام شدند.

پس از حضور در کوچه محل نزاع، آثار خونریزی در کف آسفالت مشهود بود و یک عدد غلاف و قمه خونی نیز در قسمتی از کوچه کشف شد.

در تحقیقات محلی اهالی اظهار داشتند در جلوی خانه ای از این کوچه دقایقی قبل درگیری خونین رخ داد که یک دستگاه موتورسیکلت با ترک نشین مراجعه و با یکی از ساکنان خانه درگیر شدند.

در ادامه تحقیقات مشخص شد راکب به هویت فردین (مقتول) ۲۴ ساله در حالی که یک قمه همراه داشت به همراه دوستش علی حسین ۲۶ ساله از میدان خراسان با موتورسیکلت به در منزل محمد (قاتل) ۲۶ ساله مراجعه کردند و او را به جلوی در فراخواندند.

در ادامه با حضور محمد، فردین چند ضربه با قمه به سر و دست به محمد وارد و محمد نیز با چاقوی آشپزخانه چند ضربه به سینه و ران وی وارد کرد که به لحاظ شدت جراحات وارده به بیمارستان منتقل شد و فوت کرد.

در تحقیقات بیشتر مشخص شد منزلی که محمد (قاتل) در آنجا حضور داشت متعلق به دو نفر از همشهریان خود بوده که به صورت مجردی زندگی می کردند و هر زمان محمد برای کار کردن به تهران می آمد چند روزی در آنجا حضور می یافت.

بلافاصله کار شناسایی و دستگیری قاتل و همراه مقتول در دستور کار قرار گرفت که پس از سه ساعت با اقدامات لازم پلیسی و عملیات های روانی، قاتل با همکاری کلانتری ۱۱۱ هفت چنار در سه راه آذری دستگیر و علی حسین ( همراه مقتول) نیز به صورت خود معرف خودش را به کلانتری ۱۱۹ مهرآباد معرفی کرد.

قاتل در اظهارات اولیه بیان داشت مقتول و همراه وی از همشهریان من هستند و سالها در شهرستان زندگی می کردیم که برای کار به تهران مهاجرت کردیم. چند وقتی بود که با مقتول اختلاف داشتم و چند روزی پشت تلفن به یکدیگر فحاشی می کردیم که شب حادثه در خانه بودم که زنگ خانه را زد و وقتی بیرون آمدم دیدم با قمه حمله کرد که من نیز به آشپزخانه رفتم و چاقو آوردم و با همدیگر درگیر شدیم که آنقدر عصبانی بودم که دیگر چیزی نفهمیدم .

سرهنگ بستو در خاتمه اشاره کرد: تحقیقات بیشتر در این زمینه تحت نظارت بازپرس محترم کشیک قتل در حال انجام است و پرونده و متهمان تحویل اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت شدند.

۴۷۴۷

کد خبر 755494

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • کوروش A1 ۰۶:۴۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۸
  94 1
  عجب تیتر زردی
  • محمدرضا A1 ۰۸:۴۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۸
   1 0
   آمار بازدیدها بدجوری تکون خورده.
 • بی نام A1 ۰۸:۱۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۸
  1 41
  تیتر رو دوست داشتم.
 • بی نام A1 ۰۸:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۸
  6 2
  ....آنقدر عصبانی بودم که دیگر چیزی نفهمیدم ... تو و امثال تو هیچ وقت هیچ چیز نمی فهمید و نخواهید فهمید ....
 • بی نام IR ۰۹:۳۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۸
  10 0
  تیتر مزخرفی زدی
 • بی نام IR ۰۹:۴۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۸
  6 0
  اینطوری میشه دیگه تهران رو میکنن یه شهر ناامن وخطرناک
 • بی نام A1 ۰۹:۵۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۸
  8 1
  با این تیترتون از بوک مارکم برا همیشه رفتین