روزنامه فرهیختگان متعلق به داتشگاه آزاد نوشت: جریاناتی که به‌طور غیرقانونی و زالوصفتانه از شهریه‌های میلیون‌ها دانشجو ارتزاق می‌کردند موجی از تخریب‌ها را از جانب برخی گروه‌های سیاسی به ظاهر غیرهم‌سو که اتفاقا در مجاری فساد در دانشگاه آزاد اسلامی منافع مشترک داشتند، به سوی دکتر علی‌اکبر ولایتی پرچمدار این تحول انقلابی در دانشگاه آزاد اسلامی روانه کرده است.

اخراج فائزه و فاطمه هاشمی به‌دلیل تخلفات محرز قانونی و عدم‌اعتبار مدارک علمی، باز پس گرفتن برخی از منابع مالی که در اختیار این جریان بود که تنها قطع پرداخت میلیاردی واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی به فاطمه کروبی -به‌عنوان مال‌الاجاره درصورتی که دانشگاه ساختمان‌های مازاد بسیار دارد- نمونه کوچکی از آن است.

در این بین برخی از افراد دانسته یا نادانسته در زمین این جریانات سیاسی بازی می‌کنند که یک نمونه آن اظهارات موهن محمد دلاوری مجری صدا‌و‌سیما در برنامه پایش شبکه یک سیما است که به‌ صورت تمسخر‌آمیزی مواضع جمهوری اسلامی در قبال یمن و اوضاع منطقه را زیر سوال برد و درواقع امنیت ملی و سیاست‌های اصولی نظام جمهوری اسلامی را بازیچه اغراض شخصی و گروهی کرد.

حدس زده می‌شد که پس از اخراج فاطمه و فائزه هاشمی این موج تخریب‌ها علیه دکتر ولایتی روانه شود اما اینکه در یکی از عالی‌ترین نهاد‌های اطلاع‌رسانی کشور یعنی صدا‌و‌سیما نفوذ تا این اندازه باشد، قابل باور نبود.

نمونه دیگر از افرادی که بازیچه دست گروه‌های سیاسی و کارتل‌های مالی کلان شده فردی است به نام میثم محمد‌حسنی که این فرد در جریان تخریب علیه دکتر ولایتی در موسسه سراج و سایت موسوم به نصر تی‌وی در یک اقدام رسانه‌ای با توسل به یک‌سری تصاویر دروغین و ساختگی کلیپی از منزل دکتر ولایتی تولید کرده است.

حسنی همان فردی است که گروه تتلو را بر عرشه ناو نیروی دریایی ارتش برد و یک برنامه رسمی از فردی تولید کرد که امروز در خارج از کشور به صورت هتاکانه به تمام مقدسات اسلامی بی‌حرمتی می‌کند.

هدف از این گزارش حساس کردن مدیران صدا‌و‌سیما و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و روحانیون تاثیرگذار در کشور است. به‌واسطه نفوذ در عالی‌ترین نهادهای کشور، چه اتفاقی در‌حال رخ دادن است و روند نفوذ چگونه می‌تواند سایر مسئولان کشور را هدف قرار داده تا اقدامات انقلابی متوقف شود.

1717

کد خبر 755878

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 10
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام GB ۰۵:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۴
  174 3
  اتفاقا حرف های این مجری بسیار درست بود
 • بی نام A1 ۰۵:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۴
  105 3
  باشه ، شما که راست می گی
 • بی نام A1 ۰۵:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۴
  107 3
  مگر یک مجری میتونه کسی را رو ناو ببره خودش را هم به زور راه میدهند
 • بی نام US ۰۶:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۴
  69 5
  پای تتلو رو چرا میکشید وسط؟ تتلیتی ها رو دلسرد و نا امید نکنید
 • بی نام IR ۰۶:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۴
  88 1
  آقای ولایتی چرا اینقدر قضیه رو کش می دن؟ بابا اشتباهی یه حرفی زدی تموم شد رفت دیگه هم زدنش فایده ای نداره
 • اردلان IR ۰۷:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۴
  121 1
  خوب الحمدلله مشخص شد که دکتر ولایتی از لنگ و نان خشک صحبتی نکرده و 38 پست همزمان ندارد. صورت مسیله پاک شد .
 • بی نام A1 ۰۷:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۴
  92 1
  کیهان:انقلابیون معترض به دکترولایتی نمی دانستند او6دانگ خانه بزرگش را،وقف عزاداری کرده//// میخواستم به عرض کیهان برسانم خانه ای که مال خود ولایتی نیست چطور میتونه وقف بکنه درضمن خود ولایتی در آخرین مصاحبه ای که در همین سایت اومده گفته بود 3 دنگ آن خانه رو به حسینیه گذاشته نه 6 دنگش رو.
  • بي نام ۰۸:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۴
   29 1
   كيهانه ديگه چه توقعي داريد
 • امید A1 ۰۸:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۴
  36 1
  بعضیا خیلی جالبن. جریان تتلو و مجری رو میگن و میکوبن اما از ماجرای تتلو و کاندید ریاست جمهوری نمیگن.
 • عدالت IR ۰۸:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۴
  31 1
  خوانندگان خوب پاسخ‌هايي به شما دادند كه زين پس بفهميد چه مي‌نويسيد