۰ نفر
۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۸

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری گفت: قوای سه گانه بحث‎های جدی‎تری در زمینه عدالت داشته باشند و زمینه‎های تحقق فرمایشات ایشان را فراهم کنند.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از خبرگزاری‌ها، علی لاریجانی در نشست علنی صبح امروز (دوشنبه، 30 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود با اشاره به جلسه غیرعلنی مجلس اظهار داشت: در این جلسه نکاتی برای ادامه بحث بودجه با حضور نمایندگان مطرح شد و همچنین مرثیه سرایی به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) توسط قاری طاهری صورت گرفت.

اهم صحبت های او از این قرار است:

*لازم است از بیانات بدیع و راهگشای رهبر معظم انقلاب در روز گذشته که روز شهدای مردم تبریز بود، تشکر کنم. ایشان بحث جامعی در خصوص مسیر انقلاب ارائه کردند و نقاط قوت حرکت انقلاب را پس از 39 ، 40 سال بیان داشتند و آسیب هایی که در این زمینه وجود دارد را به خوبی بیان کردند.

*تاکید رهبری بر اولویت امروز کشور، مسئله اقتصادی، مخصوصا در زمینه تولید و رفع موانعی که در این زمینه است را بسیار پراهمیت دانستند که لازم است از نمایندگان تشکر کنم که در خلال بحث بودجه به موضوع تولید و مخصوصا صادرات توجه کردند و انشاالله این مسیر ادامه خواهد داشت.

*تاکید مقام معظم رهبری بر توجه جدی به مستضعفان و غفلتی که در زمینه تحقق عدالت و عدالت اجتماعی در کشور شده است، را باید به رویکردهای دقیق تر تبدیل کرد. این تاکیدات ایجاب می کند که قوای سه گانه بحث های جدی تری در زمینه عدالت داشته باشد و زمینه های تحقق فرمایشات ایشان را فراهم کنند.

* تاکید ایشان در زمینه فساد و مبارزه با فساد و رویکردهای ارتجاعی که بعضا مشاهده شده است و رفاه طلبی؛ اموری است که در کشور باید انضباط پیدا کنند و این مسائل ایجاب می کند جلسات دقیق تری در مجلس، دولت و قوه قضائیه داشته باشیم و راهکارهای تحقق فرمایشات رهبرمعظم انقلاب برای این مقطع انقلاب را پیگیری کنیم.

27216

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 756118

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =