سرمربی استقلال در نشست خبری قبل از بازی با الهلال حاضر شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛وینفرد شفر در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل الهلال گفت:«از وضعیت به وجود آمده راضی نیستم. دوست داشتم این بازی در ورزشگاه آزادی و برابر 70 هزار هوادار انجام می‌شد.بازی سختی پیش رو داریم اما آماده این دیدار هستیم. الهلال را به خوبی می‌شناسم. این تیم بازیکنان خوبی در اختیار دارد و من بازی‌های آنها را دنبال کرده‌ام.آماده سازی خوبی در قطر انجام دادیم و در همان نیز به تمرینات ادامه دادیم. می دانیم بازی سختی داریم و بازیکنان نیز این موضوع را می دانند اما روحیه تیمی بالایی داریم. امیدوارم نتیجه خوبی برابر الهلال کسب کنیم.»

شفر این را گفت و ادامه داد:«
بازی های الهلال را دیدیم و آنالیز کردیم. می دانیم که بازیکنان گران قیمتی را جذب کردند اما تمرکز ما روی تیم خودمان است. ما بازیکنان جوان و ملی پوش و با تجربه خوبی  داریم اما کار گروهی و روحی ما هم فوق العاده است. کاری که در تمرینات انجام دادیم، امیدواریم در زمین پیاده شود تا نتیجه مطلوب کسب کنیم.»

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص عملکرد تیمش برابر الریان قطر در اولین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت:« مقابل الریان 15 دقیقه خوب نبودیم و بازیکنان تمرکز نداشتند. ما رفته رفته بهتر شدیم و در نیمه دوم تیم برتر زمین بودیم و فرصت‌های زیادی هم داشتیم و می‌توانستیم برنده میدان باشیم.»

251 41
کد خبر 756240

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =