مهر نوشت: حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی عصر دوشنبه در جمع فعالان فرهنگی و خادمیاران رضوی استان همدان که در مسجد صاحب الزمان(عج) همدان برگزار شد، بابیان اینکه هر کجا به گفتمان امام و رهبری عمل شد، آنجا موفق بودیم و هر زمان با این گفتمان زاویه داشتیم، به مشکل برخوردیم، اضافه کرد: دغدغه مقام معظم رهبری دغدغه مردم است و باید دنبال این بود که زاویه با گفتمان رهبری در هیچ لایه ای از کشور وجود نداشته باشد.

تولیت آستان قدس رضوی با تاکید براینکه جامعه ما نیازمند عدالت اجتماعی، مبارزه با فقر، تبعیض و فساد اداری است چراکه این موارد زیبنده جامعه اسلامی نیست، گفت: این نظام دارای افتخارات بزرگی است که نمونه آن ایستادگی جوانان کشور در برابر دشمن، کوتاه کردن دست کفر جهانی از این خاک، ایستادن مردانه در برابر جریان تکفیری و دستیابی به علم و فناوری در عرصه های مختلف است.

وی با بیان اینکه ایران کشوری مستقل، مبتنی بر رای مردم، اسلام و احکام قرآن است، گفت: حال که این نظام اسلامی برای جهان الگو شده و تمدنی نوین ارائه می دهد، نباید شاهد برخی مشکلات بود و باید برای تحقق اهداف انقلاب به دغدغه های مقام معظم رهبری توجه کرد.

حجت الاسلام رئیسی بابیان اینکه تمام بخش های کشور باید با استفاده از ظرفیت افراد دلسوز، توانمند و کارآمد، قدرت و دستاوردهای نظام را به رخ جهانیان بکشد، عنوان کرد: جاهلیت مدرن که دارای امپراطوری رسانه ای است اقدام به ترویج جاهلیت در جهان می کند و یگانه نسخه مقابله با آن توجه به آموزه های دینی است.

حجت الاسلام رئیسی متوقف نشدن در جبهه فرهنگی را مورد تاکید قرار داد و با بیان اینکه دشمن ایجاد شبهات را دنبال می کند، گفت: دشمن به دنبال ریزش نیروهای انقلابی است اما باید دنبال رویش باشیم و اجازه ندهیم نیروهای انقلاب ریزش کنند.

وی با اشاره به اینکه هدف دشمن در جبهه فرهنگی این است که جوانان دلداده انقلاب و رهبری نباشند، عنوان کرد: باید در جبهه خدمت رسانی به مردم تلاش کرد و منتظر دیگران نبود و باید نیروهای انقلاب در هر مقام و جایگاهی تلاش کنند.

تولیت آستان قدس رضوی خطاب به خادمیاران گفت: فرهنگ دینی، فرهنگ خدمت برای خداست و کسی که در لوای خادمیار رضوی فعال است باید کارش گره گشایی از مشکلات مردم باشد.

2727

کد خبر 756331

برچسب‌ها