ایرنا گزارش داد: مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت : با توجه به ذخایر تخم مرغ، گوشت مرغ منجمد، گوشت تازه گوسفندی و گوشت قرمز منجمد گوساله، تا پایان فروردین ماه سال آینده هیچ گونه افزایش قیمتی در این بازار نداریم.

محمد ورناصری، درباره مایحتاج مردم در روزهای پایانی سال و شروع سال جدید گفت: برنامه ریزی های لازم برای ذخیره داریم و مجوز توزیع به همه استان ها ابلاغ شده است.

وی گفت: روزانه در تهران 100 تا 110 تن تخم مرغ با قیمت شانه ای 12 هزار و 600 تومان توزیع می شود و همچنین مجوز توزیع در شهرستان ها نیز صادر شده است.

مدیرعامل شرکت پشتیانی امور دام تاکید کرد: برنامه لازم برای استمرار و پشتوانه توزیع این موضوع انجام شده است البته بخش زیادی نیز از محل واردات تامین می شود.

به گفته وی در مرحله اول 10 هزار تن تخم مرغ وارد شده و مجوز واردات 35 هزار تن نیز صادر شده است البته بخش خصوصی نیز در کنار این مرکز واردات خوبی انجام داده است.

ورناصری با اشاره به اینکه بخش عمده این محموله ها از گمرکات شهریار، غرب، بازرگان و آستار وارد می شود، افزود: با توجه به اینکه توزیع در فروشگاه های زنجیره ای، سازمان ها و میادین به وفور انجام می شود بنابراین شاهد هستیم که این روند اثر خود را گذاشته است.

وی اظهارداشت: توزیع مرغ و تخم مرغ مدت زمان زیادی است که شروع شده و از هفته گذشته شدت توزیع آنها را افزایش دادیم و گوشت قرمز نیز از ابتدای سال توزیع می شود و مشکل خاصی در این زمینه نداریم.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام درباره قیمت مرغ و تخم مرغ گفت: اگرچه مرغ و تخم مرغ در روزهای گذشته قیمت متعادلی داشت اما به دلیل توزیع مستمر شاهد روند نزولی قیمت ها بودیم.

وی اعلام کرد: قیمت هر کیلو مرغ منجمد به تمام متقاضیان، مراکز مصرف عمده، فروشگاه ها، میادین، سازمان ها و ارگان ها 5800 تومان است و قیمت مصرف کننده در سطح شهر 6200 تومان است.

ورناصری افزود: در حال حاضر قیمت گوشت تازه گوسفندی مخلوط در میادین و فروشگاه های زنجیره ای 33 هزار تومان است، اما با توجه به نرخ پایین هر کیلو 23 هزار تومان گوشت گوساله توزیع آن شروع شده اما هنوز قیمت مشخصی را اعلام نکردیم.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی دام از مصرف کنندگان خواست با توجه به پراکندگی شبکه توزیع در سراسر کشور و ضرورت نظارت بر تمامی فروشگاه ها و میادین از فروشگاه های زنجیره ای و سازمان های میادین که با قیمت های مصوب توزیع می می شود، خرید کنند.

 

35223

کد خبر 756804

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 8
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • حسنعلی ۱۴:۵۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
  1 0
  پس خود مسولیین بازار همیشه دستشون هست که چه وقت گران کنند و جنس احتکار کنند . دست شما درد نکنه که پیشبینی هم میکنید ، خدا را شکر
 • رفیعی A1 ۱۷:۰۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
  1 0
  وقتی به حرف مردم گوش نمیدین این مال ایدان دارو مال ایران وعیره حرفهای تکراری بعدازعید پدر مردم درمیاد منی که با دلار کارندارم چراباید این طوری بشه بازم تجمع میشها مامخالفیم
 • بی نام A1 ۱۷:۰۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
  1 0
  خیلی ممنون لطف می کنید بنده نوازی می فرمایید تلافیش را اول اردیبهشت درآورید
 • بی نام A1 ۰۱:۰۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
  1 0
  آقا نمیشه لطف کنید سکوت اختیار کنید.یعنی تو این چند سال متوجه نشدین که هر بار این جمله رو میگین چند روز بعد حرفتون نقض میشه؟
 • اكبر A1 ۰۳:۲۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
  1 0
  يعني گران ميشود
 • بی نام A1 ۰۳:۴۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
  1 0
  الان میگویند تخم شانه ای 12600 تومان است در حالیکه در مغازه ها وحتی در کورش مبلغ 18000 تومان عرضه میشود کمی هم راست وروراست بامردم باشید
 • بی نام IR ۰۴:۱۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
  1 0
  نمونه اش تخم مرغ که الان شانه 17الی 18هزار است از این گرانتر
 • بی نام IR ۰۴:۴۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
  1 0
  اقا ادرس این قصابی روبده ماهم بریم ازاونجا خرید کنیم