ایلنا نوشت: فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: کسانی که با هر عنوان و هر فرقه بخواهند امنیت کشور را به مخاطره بیاندازند، بدانند که با آن‌ها برخورد خواهد شد.

سردار حسین اشتری در مراسم تشییع شهدای خیابان پاسداران با بیان اینکه امروز بنده این موضوع را عرض می‌کنم که نیروی انتظامی و بسیج عزیز با قدرت و اقتدار در قابل هر بی نظمی و اخلالی ایستاده‌اند، گفت: فزرندان این ملت در نیروی انتظامی در عرصه‌های مختلف در مرزها، شهرها و جاده‌ها به صورت شبانه‌روز برای امینت مردم خدمت می‌کنند.

وی تاکید کرد: این امنیت ما امروز در منطقه و خیلی از کشورهای دنیا مثال‌زدنی است. امنیت ما مدیون این شهدا است؛ شهدایی که بدون هیچ ادعایی و با شهادت خودشان امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورده‌اند.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: باید این رشادت‌ها را قدر بدانیم. امنیت ما مرهون خون شهدای عزیز است، ما نمی‌گذاریم خون شهدای بسیج و نیرو انتظامی که در کنار هم در همه صحنه‌ها هستند و با هماهنگی بسیار خوب با یکدیگر در ماموریت‌ها خدمت می‌کنند، پایمال شود.

وی با بیان این که امروز نیروی انتظامی، سپاه پاسداران، بسیج و ارتش جمهوری اسلامی ایران با وحدت کلمه و زیر بیرق مقام معظم رهبری در اجرای ماموریت‌ها کوتاهی نمی‌کنند، ادامه داد: در این حادثه اخیر هماهنگی خوبی که بین دستگاه‌های بسیج و نیروی انتظامی صورت گرفت. عزیزان در شورای امنیت استان و شورای امنیت کشور ماموریت خود را به خوبی انجام دادند.

اشتری گفت: از ما می‌پرسند حالا که نیرو انتظامی در ۱۵ دقیقه اقدامات جنایتکارانه این داعشی را جمع کرد آیا نمی‌شد با سرعت بیشتر این کار را کرد؟ باید بگویم به خاطر شرایطی که در آن روز در منطقه وجود داشت نمی‌شد مردم در آنجا تردد داشتند و ما صحنه را مدیریت کردیم.

وی افزود: این ضایعه را به همکاران بزرگ نیروی انتظامی و این جمع بزرگوار و مسئولان و عزیزان در ستاد کل نیروهای مسلح و خانواده‌های شهدا تسلیت می‌گویم.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان این که آن‌ها زمان مشخص کرده بودند که ما در چند ماه آینده در این مکان بمانیم، گفت: نیروی انتظامی با قدر و سرعت همراه با نیروی بسیج با آن‌ها برخورد کردند و این اراذل با روحیه‌ای همراه با ترس رذیلانه مجبور به فرار شدند.

وی ادامه داد: این امر اقتدار جمهوری اسلامی ایران را می‌رساند و همه کسانی که با هر عنوان و هر فرقه بخواهند امنیت کشور را به مخاطره بیاندازند، بدانند که با آن‌ها برخورد خواهد شد.

اشتری اضافه کرد: به تعبیر مقام معظم رهبری نیروی انتظامی خدمات فی سبیل الله انجام می‌دهد و ما این را افتخار می‌دانیم و با روحیه جهادی و توسل به ائمه اطهار و همراه با آموزش‌های لازم به هیچ گروه، دسته و جریان سیاسی اجازه نمی‌دهیم این تحرکات را ادامه دهد.

وی با بیان اینکه ما با شهدا،‌حضرت امام، مقام معظم رهبری و مردم عهده بسته‌ایم که تا آخر راه بایستیم، اظهار کرد: هر شخص و گروهی بخواهد اخلال ایجاد کند با آن برخورد خواهیم کرد.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه ما در غم شما خانواده‌های شهیدان شریک هستیم، گفت: نمی‌گذاریم خون این شهیدان هدر رود و نمی‌گذاریم کسانی که به دنبال ناامن کردن کشور هستند، به مقصود خود برسند.

وی به هماهنگی بین نیروی انتظامی و دستگاه قضا اشاره کرد و گفت: در اسرع وقت مختل‌کنندگان نظم و امنیت و اراذل و اوباش داعشی در محکمه عدل جمهوری اسلامی محاکمه خواهند شد.

اشتری تاکید کرد: اقدامات نیروی انتظامی همراه با مدیریت و صبر در صحنه حوادث در راستای ایجاد امنیت برای مردم است.

47234

کد خبر 756950

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بی نام IR ۰۹:۳۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
    0 0
    سردار با فرقه ی خطرناک و خودسر لباس شخصی ها کی برخورد می شود ؟