کارگاه تولیدی و نمایشگاه پوستر « پرواز 3704» با موضوع سقوط هواپیمای مسافربری تهران – یاسوج همزمان با مراسم یادبود جانباختگان سانحه هوایی در شهر یاسوج برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یاسوج،رئیس حوزه هنری استان در این باره گفت: این برنامه در پی پیشنهاد هنرمندان تجسمی استان و در راستای همدردی با خانواده جانباختگان سانحه هوایی پرواز تهران به یاسوج برگزار شد.
شریف اسلامی اظهار داشت: در همین راستا ابتدا کارگاه تولیدی در قالب پوستر با حضور هنرمندان این رشته هنری برگزار شد و هنرمندان اقدام به خلق آثاری با موضوع سانحه هوایی پرواز تهران به یاسوج کردند.

وی افزود: این آثارهمزمان با برگزاری مراسم گرامیداشت یاد و خاطره جانباختگان سانحه هوایی در یاسوج که با حضور حجت الاسلام ابوترابی امام جمعه موقت تهران و وزیر راه و مسئولان استانی برگزار شد در معرض دید عزاداران قرار گرفت.

اسلامی با ابراز تاسف از این حادثه و تسلیت به بازماندگان و خانواده های مصیبت دیده گفت: تعداد ۲۰اثر تولیدی با موضوع یاد شده در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شد و در آینده نزدیک نیز بنا داریم در یک نمایشگاهی مستقل آثار در معرض دید همه علاقه مندان قرار گیرد .

رئیس حوزه هنری در پایان اظهار داشت: حضور و همراهی در مناسبت ها و جریانهای فرهنگی و اجتماعی از جمله دغدغه های هرنمندان است و برگزاری چنین نمایشگاهی نیز با هدف التیام بخشی و همدردی با خانواده های مصیبت دیده برگزار شد که امیدوارم این اقدام کوچک بتواند حداقل بخش کوچکی از آلام بازماندگان را تسکین دهد.

46

کد خبر 757966

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =