روزنامه ایران نوشت: شامگاه اول اسفند، مأموران کلانتری 160 خزانه در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از مرگ مرموزیک کودک در یکی از بیمارستان‌های تهران خبر دادند.

به دنبال اعلام این خبر تحقیقات تخصصی به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران آغاز شد.

در بررسی‌های مقدماتی مشخص شد دو روز قبل مرد جوانی که کودک 10 ماهه‌اش را در آغوش داشته به اورژانس بیمارستان مراجعه کرده است.کودک که سینا نام داشت بلافاصله تحت درمان قرار گرفت اما معاینات نشان داد او دچار ضربه مغزی شده است.

تلاش‌های تیم  درمانی برای نجات پسرک ادامه داشت ولی سینا دو روز بعد تسلیم مرگ شد.این درحالی بود که آزمایشات صورت گرفته از وجود الکل داخل خون کودک خبرمی داد. همچنین آثار کبودی روی دست، پا و بدن پسرک نیز حکایت از کودک آزاری مرگبارداشت.

پدر پسربچه دیروز دراین باره به خبرنگار ما گفت:«همسرم به سینا غذا داد و بعد هم او را روی مبل گذاشت. من خوابیده بودم که با سر و صدای همسرم بیدار شدم.سینا همانطور که روی مبل بازی می‌کرد به زمین افتاده بود. بچه را طی 5 دقیقه به بیمارستان بردیم اما به ما گفتند ضربه مغزی شده و دو روز بعد هم جان باخت. من الکل به بچه ندادم، بلکه پسرم  شربت خورده و تصور می‌کنم اشتباهی شده باشد.»

با احتمال مرگ بر اثر کودک آزاری، بازپرس سجاد منافی آذر دستور تحقیقات تخصصی از پدرکودک جان باخته را صادر کرد.

45302

کد خبر 757969

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 1
  • بی نام A1 ۰۴:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۷
    1 0
    به دنبال تخمیر بعد از مرگ، در صورتی که بدن سرد نگه داشته نشود، مقدار الکل موجود در خون ممکن است اشتباهاً مثبت گزارش شود. که این مقدار مثبت به علت حاصل تخمیر گلوکز موجود در بدن به وسیله باکتری هاست. به همین علت برای تشخیص مسمویمت با الکل نباید از نمونه خونی استفاده کرد.