«شانتاژ» با فضایی عاشقانه و جنایی در راه است

فیلم سینمایی «شانتاژ» کار امیر مومنی اصل، با قصه‌ای عشقی-جنایی مقابل دوربین رفته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فیلم «شانتاژ» به کارگردانی امیر مومنی اصل پس از طی مراحل پیش تولید و انجام مراحل تست گریم، اکنون در مرحله تولید قرار گرفته است و گروه به طور مرتب در حال ضبط و پشت سرگذاشتن سکانس‌های این فیلم هستند.

بنا بر صحبت‌های محمدمهدی محمدی و پرویز قدسی که تهیه‌کنندگی فیلم «شانتاژ» را به عهده دارند؛ با وجود تعداد بالای لوکیشن‌ها و بازیگران و نظارت بر ساخت صحنه‌های پرهیجان، مراحل ضبط فیلم در حال پیشرفت است.

 امیر مومنی اصل، کارگردان فیلم «شانتاژ»، صحنه‌های فیلم را مقابل دوربین پیام نیکومنش به تصویر کشیده و تا کنون بهروز محمدی که بازیگر نقش اصلی فیلم است، درصد قابل توجهی از بازی خود را مقابل دوربین انجام داده و ضبط تصاویر همچنان با دیگر بازیگران ادامه دارد.

این فیلم یک ملودرام عشقی-جنایی است که به گفته عوامل تولیدش هیجان بسیار بالایی را با توجه به پیچیدگی‌های فیلمنامه
برای مخاطبان خلق می‌کند که این یکی از ویژگی‌های بارز فیلمنامه به قلم کیانوش اسلامی است.

فیلم «شانتاژ» با حضور بازیگرانی همچون بهروز محمدی، مریم خدا رحمی، علیرضا رئیسی، افشین سنگ چاپ، ساقی زینتی، مجید شهریاری، صفر کشکولی، مهران اسبقی، سینا مکارم، دانیال صفاری، دینیار گیوی، حسین بدیهی، رضا دیزجی، عارف اکبری راد، نیمتاج پورصفر و رویا شمس در حال تولید است.

«شانتاژ» درباره مردی سرشناس و ثروتمند است که همسرش توسط یک گروه تبهکار مورد اذیت و آزار قرار می‌گیرد و آن گروه با هدف باج‌گیری و اخاذی وارد زندگی این زوج می‌شوند و زندگی آنها را به مخاطره می‌اندازند و ...

از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به رضا بای، فرهاد ایروانی، سیما رحمتی، زهرا قنادی، رضا مومنی، پرهام رجب‌زاده، رامش دادگر ، سحرناز شایگان و راحله فراهانی اشاره کرد.

57244

کد خبر 758270

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =