بارانی بودن بیشتر مناطق کشور در پنج‌شنبه و جمعه

ایسنا نوشت: مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش باران در بیشتر مناطق کشور از وزش باد شدید در برخی نقاط خبر داد.

احد وظیفه اظهار کرد: تحلیل آخرین نقشه‌ها و مدل‌های هواشناسی بیانگر فعالیت سامانه بارشی در نیمه جنوبی و بخش‌هایی از شرق کشور است. بر این اساس امروز ( ۹ اسفند) در بخش‌هایی از جنوب غرب، جنوب و دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی، ابرناکی، بارش باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

به گفته وظیفه در شرق و جنوب شرق کشور نیز امروز رشد ابر و رگبار پراکنده باران، گاهی با رعد و برق و وزش باد رخ خواهد داد.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه فردا (۱۰ اسفند) از ناپایداری در جنوب غرب و غرب کشور کاسته می‌شود، اظهارکرد: در جنوب شرق، شرق و بخش‌هایی از شمال شرق کشور ابرناکی و رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه روز جمعه (۱۱ اسفند) بارش پراکنده در شمال شرق و بخش‌هایی از شرق کشور قابل پیش‌بینی است، گفت: از اواخر وقت این روز در مناطق شمالی و مرزی شمال غرب کشور ابرناکی و بارش پراکنده خواهیم داشت.

وظیفه افزود: طی دو روز آینده در برخی نقاط جنوب شرق و شرق و روز جمعه (۱۱ اسفند) نیز در نیمه شمالی کشور وزش باد شدید رخ خواهد داد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان پایتخت فردا (۱۰ اسفند) کمی ابری تا نیمه ابری، گاهی همراه با وزش باد با حداقل دمای ۶ و حداکثر دمای ۱۳ درجه سانتیگراد و روز جمعه (۱۱ اسفند) کمی ابری تا نیمه ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد شدید با حداقل دمای ۷ و حداکثر دمای ۱۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

47236

کد خبر 758719

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =