۰ نفر
۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۲:۵۷
پرونده قتل مرد روستایی روی میز قاضی

«خبرجنوب» نوشت: کیفرخواست پرونده قتل مرد روستایی صادر شد.

تیرماه سال جاری بود كه دو مرد در يكي از روستاهای کازرون با یکدیگر درگیر شدند.
در این میان یکي از آنها دیگری را هدف گرفت و بيمقدمه با چاقو به او حمله كرد. وقتي مرد جوان خونآلود نقش بر زمين شد، ضارب فرار كرد و مردم موضوع را به پليس اطلاع دادند.
ماموران بهسرعت در محل حادثه حاضر شدند و وقتي اورژانس مرگ مرد جوان را تأييد كرد، گزارش جنايت در اختيار بازپرس قرار گرفت و او نيمهشب به همراه گروهي از افسران تجسس پليس آگاهي راهي محل حادثه شدند. قرباني مرد جوانی بود كه با اصابت چاقو جانش را از دست داده بود. به دستور بازپرس جنايي جسد قرباني به پزشكي قانوني منتقل شد.
به اين ترتيب مأموران اداره آگاهی کازرون تحقيقات خود را براي شناسايي جنايتكار فراري ادامه دادند.
كارآگاهان راهي محل زندگی او شدند اما وي همزمان با جنايت از محل كارش گريخته بود و ديگر براي پليس شكي باقي نماند كه كليد معماي جنايت در دستان اوست.
اعتراف به جنايت
تحقيقات تيم جنايي حكايت از اين داشت كه مرد مظنون به کازرون گريخته است و وقتي در اقدامات اطلاعاتي مخفيگاه وي شناسايي شد، مأموران پليس راهي آنجا شدند و مرد جوان را در عملياتي غافلگيرانه دستگير
كردند.
كارآگاهان در مخفيگاه وي، چاقویی كه با آن دست به جنايت زده بود را كشف كردند.
او در بازجوييها به قتل اقرار كرد و درخصوص انگيزهاش چنين گفت: از مدتي قبل سر موضوعاتی با قربانی اختلاف داشتم روز حادثه در روستایمان با هم قرار گذاشته و به آنجا رفتیم با هم درگیر شده و به دلیل کینه ای که از هم داشتیم سر و صدایمان بلند
شد.
در این میان من با چاقو ضربه ای به او زده و متواری شدم.
متهم در ادامه صحنه جنایت را بازسازی کرد. بدین ترتیب این پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال شد.

 

46

کد خبر 759385

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =