ایلنا نوشت: سخنگوی دولت تاکید کرد: حقوق اسفند ماه کارمندان دولت از فردا ۱۵ اسفند به مرور پرداخت می‌شود.

محمد باقر نوبخت، سخنگوی دولت و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: حقوق مربوط به اسفند کارمندان دولت از فردا سه‌شنبه، ۱۵ اسفند ۹۶ توسط دستگاه‌های دولتی مشمول قانون مدیرت خدمات کشوری به تدریج پرداخت می‌شود.

توضیح سخنگوی دولت درباره سفر اروپایی‌ها به ایران

همچنین باشگاه خبرنگاران نوشت: محمد باقر نوبخت سخنگوى دولت  با اشاره به سفر لودریان وزیر امورخارجه فرانسه به تهران اظهار کرد: اكنون در خصوص برجام موضع متفاوتى ميان آمريكا و اروپا وجود دارد.

سخنگوى دولت با بیان اینکه انتظارمان از طرفهاى اروپايى اين است كه كمبود آمريكا در خصوص ايفاى تعهداتش در برجام را به نحو شايسته اى جبران كنند، افزود: اگر اهداف ايران در اين توافق محقق نشود قطعا درباره ادامه حضور در برجام تجديد نظر می‌كنيم.

وی اضافه كرد: خوشبختانه كشورهاى اروپايى با رفت آمدها و مذاكراتى كه دارند اطمينان می‌دهند كه در كنار ايران خواهند بود، البته تا به اينجا هم تفاوت و تقابل آنها با آمريكا در خصوص برجام كاملا مشخص است.

نوبخت با اشاره به اینکه اميدوارم اروپايى‌ها گامهاى بيشترى در اين زمينه بردارند، خاطرنشان کرد: سفر وزير امور خارجه فرانسه به ايران هم به عنوان يكى از طرفهاى برجام در همين راستا قابل درك و توجيه است.

29216

کد خبر 760308

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =