مدیرعامل صندوق بازنشستگی‌فولاد گفت: حقوق اسفند و عیدی، همراه با کارت اعتباری خرید کالا به بازنشستگان فولاد پرداخت می شود.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی صندوق بازنشستگی‌فولاد، اکبرنوروزی ضمن تبریک ولادت ام ابیها حضرت زهرا اطهر(س)، در رابطه با پرداخت حقوق ماههای آخر سال بازنشستگان محترم فولاد گفت: صندوق فولاد برنامه ریزی مناسبی جهت پرداخت حقوق ماههای انتهای سال نموده بود ولیکن بر اساس عدم انجام تعهدات سازمان خصوصی سازی در پرداخت طلب این صندوق، متاسفانه پرداختی این ماهها با مشکلاتی روبرو گردید، و با تمهیدات سریع و به موقع منابع لازم تهیه و هفته ی گذشته حقوق بهمن ماه پرداخت و از صبح شنبه و یکشنبه اقدامات لازم جهت پرداخت حقوق اسفند و عیدی به عمل می آید.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد همچنین اعلام کرد: اقدامات لازم جهت تهیه کارت های اعتباری از فروشگاه رفاه به منظور خرید مناسب کالاهای با کیفیت انجام و تا آخر اسفند به هر یک از بازنشستگان حداقل بیست میلیون ریال کارت خرید مایحتاج تحویل میگردد.

وی افزود: در چند ماه گذشته با تخصیص بودجه مناسبی هتل بسیار شیک و مطابق با استاندارهای بین المللی در مشهد مقدس تکمیل و مقرر است از سال آینده مورد بهره برداری این عزیزان قرار گیرد.

نوروزی افزود: خوشبختانه با تامین منابع لازم در بودجه مصوب سال آتی صندوق فولاد میتواند ضمن پرداخت منظم و به موقع حقوق، قسمتی از معوقات این عزیزان را به روزرسانی نماید.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی‌فولاد در پایان گفت: خوشبختانه در سال جاری اقدامات زیربنایی خوبی جهت تصویب قوانین مناسب به منظور اخذ مطالبات از دولت انجام گرفته که ان شاء الله آثار مثبت آن در سال آتی جهت آرامش و رفاه بازنشستگان نمودار می گردد.

 

3535

کد خبر 761439

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =