ایسنا نوشت: فرمانده انتظامی شهرستان سلماس از دستگیری متهمان پرونده اخیر قتل در این شهرستان طی یک عملیات پیچیده خبر داد .

سرهنگ حسین رمزی در جلسه کارگروه امنیت اجتماعی شهرستان سلماس گفت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان سلماس پس از ۱۰ روز تلاش شبانه روزی و انجام اقدامات پیچیده اطلاعاتی و شناسایی موفق شدند ۳متهم پرونده مربوط به قتل جوانی در سلماس را دستگیر کنند .

رمزی بیان کرد: این سه متهم برای فرار از دست قانون به شهرستان مشهد گریخته بودند که با انجام اقدامات پیچیده شناسایی و کشف مخفیگاهشان طی یک عملیات موفق توسط ماموران اگاهی سلماس دستگیر و به این شهرستان بازگردانده شدند .

رمزی باقدردانی از تعامل تنگاتنگ نیروهای سپاه, هنگ مرزی, اداره اطلاعات و پیگیری مقام قضایی, بازپرس و دادستان سلماس در به نتیجه رسیدن این پرونده افزود: این سه متهم هم اکنون در اختیار مجموعه انتظامی شهرستان هستند و پرونده شان در حال سیر مراحل قانونی و تکمیل برای تقدیم به مقام محترم قضایی است .

فرمانده انتظامی شهرستان سلماس بااشاره به ابراز خرسندی مردم از دستگیری سریع این متهمان خاطرنشان کرد: با تلاشهای شبانه روزی ماموران زحمتکش انتظامی و تعامل بین دستگاه ها و نیز مردم با پلیس مفتخریم اعلام کنیم تمامی پرونده های قتل سلماس در سال۹۶ با موفقیت و دستگیری متهمان همراه بوده است که همین امر سبب ایجاد رضایت عمومی از اقدامات مجموعه انتظامی سلماس در سطح جامعه شده است .

وی همچنین بااشاره به لزوم ساماندهی وضعیت متکدیان سلماس تصریح کرد: نیروهای انتظامی سلماس ۷۲ متکدی را در طول سال ۹۶ از سطح معابر این شهرستان جمع اوری کرده است و درصورت همکاری ارگان های مسئول در خصوص ساماندهی آنان, قادریم تا ۴۸ ساعت تمامی متکدیان شهر را جمع اوری نماییم تا در استانه نوروز۹۷ مشکلی برای مردم و مسافربن عزیز پیش نیاید .

 

46

کد خبر 761750

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =