سازمان اورژانس کشور اعلام کرد: 371 مورد مصدوم مرتبط با حوادث چهارشنبه سوری تاکنون گزارش شده است.

به گزارش خبرآنلاین، سازمان اورژانس کشور روز سه شنبه اعلام کرد: گزارش حوادث مرتبط با مراسم چهارشنبه آخرسال تاکنون 371 مورد مصدوم و دو مورد فوتی داشته است. 94 درصد از مصدومان مرد و 6 درصد زن هستند.

طبق این گزارش، 34 درصد این حوادث به سوختگی و سه درصد به قطع عضو منجر شده است، 66 درصد این حوادث نیز به گروه سنی 6 تا 18 سال مربوط است.
بر اساس اعلام سازمان اورژانس کشور، 77 درصد از مصدومان حوادث چهارشنبه آخر سال استفاده کننده از موادمحترقه بوده اند.
بر اساس این گزارش، 54 نفر به وسیله آمبولانس اورژانس اعزام شدند و 9 نفر از آنها در محل توسط اورژانس پیش بیمارستانی درمان شدند.
سازمان اورژانس کشور تعداد مراجعان به اورژانس بیمارستانی را 274 نفر عنوان کرده است که البته 227 نفر از آنها درمان و ترخیص شده اند.
طبق اعلام سازمان اورژانس کشور، هنوز 93 نفر در بخش های مختلف بیمارستانی بستری هستند اما 6 نفر در بخش مراقبت های ویژه خدمات درمانی را دریافت می کنند.
بر اساس اعلام سازمان اورژانس کشور، متاسفانه دو نفر از مصدومان مرتبط با چهارشنبه آخر سال در استان های زنجان و همدان در مرکز درمانی جان خود را از دست داده اند.
همچنین سازمان اورژانس کشور، بیشترین تعداد مصدومان حوادث چهارشنبه آخر سال را در تهران با 69 نفر معادل 21 درصد از کل مصدومان، آذربایجان شرقی با 38 نفر معادل 12 درصد از کل مصدومان و آذربایجان غربی با 36 نفر معادل 11 درصد از کل مصدومان عنوان کرده است.

 

 

 

۴۲۴۲

کد خبر 762478

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =