۰ نفر
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۹
نزاع گروهی در زنجان نداشتیم

فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: طی ۱۱ ماهه سال جاری نزاع گروهی در استان زنجان نداشتیم ولی نزاع فردی نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته است.

به گزارش خبرآنلاین؛ سردار علی آزادی  با اعلام این خبر افزود: استان زنجان در بحث نزاع و درگیری بیست و سومین استان کشور است و باید این جرم در استان کاهش یابد.

وی با اعلام اینکه در ۱۱ ماهه سال جاری نزاع گروهی در استان زنجان نداشتیم ولی نزاع فردی نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته است،تأکید کرد: ایجاد آرامش و امنیت در جامعه از اهداف مهم پلیس است و امروز ناجا بااقتدار از دیروز بر ارتقای امنیت اخلاقی و اجتماعی توجه دارد و نیروی انتظامی زنجان در حوزه پیشگیری، کشفیات، جرائم خشن، کاهش تصادفات رانندگی، اعمال قانون، مبارزه با مواد مخدر و باندهای قاچاق خوب عمل کرده است.

آزادی به رویکرد جامعه‌محوری پلیس و توجه به امر پیشگیری اشاره کرد و یاد آور شد: تعامل پلیس و رسانه‌ها باعث تقویت سیاست‌ها و راهبردهای پیشگیری از جرائم شده و رویکرد اصلی پلیس در امر پیشگیری بر این امر تمرکزیافته تاجرمی اتفاق نیفتد.

فرمانده انتظامی استان زنجان افزود: پیشگیری از جرائم در جامعه تنها با کمک و تعامل مردم حاصل می‌شود و نیروی انتظامی استان زنجان با تعامل و همکاری شهروندان در امر پیشگیری از جرائم عملکرد خوبی دارد.

بیش از ۱۸ درصد کل جرائم در استان زنجان نزاع و درگیری است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته است.

 

46

 

کد خبر 762702

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =