۰ نفر
۲۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰

ایسنا گزارش داد: مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: 3400 میلیارد تومان برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در نظر گرفته شده است.

جمشید تقی زاده در جلسه بررسی مشکلات بازنشستگان بروجرد افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشور به 50 میلیون نفر خدمات ارائه می‌دهد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری اضافه کرد: یکی از مهم‌ترین تهدیدها برای مسئولان، روزمرگی است که سبب می‌شود فرصت‌های زیادی را از دست بدهند. تقی زاده بیان کرد: امروز باید فکر و ایده نو برای بازنشستگان کرد و باید نگاه ویژه در بخش بازنشستگی شود.

این مسئول گفت: امروز باید فکری برای بازنشستگان شود چراکه این افراد نسبت به وضعیت معیشت، بهداشت و درمان با مشکلاتی همراه هستند و نیاز است که توجه ویژه‌ای به آنها شود.

وی ادامه داد: دولت با همه مشکلاتی که دارد مصوبات و لوایح خوبی به مجلس داده است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت:  3400 میلیارد تومان برای همسان‌سازی وضعیت بازنشستگان در نظر گرفته‌شده که از این مبلغ، 2200 میلیارد تومان برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری مدنظر است.

نقی زاده اظهار کرد: برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان 25 هزار میلیارد تومان نیاز است.

وی ادامه داد: در تلاش هستیم تا همان خدماتی که به شاغلین ارائه می‌شود به بازنشستگان نیز ارائه شود و در حال فراهم کردن مقدمات هستیم.

وی گفت: در آینده با سالمندی مواجه هستیم اما نباید این سالمندی با فقر و محرومیت دنبال شود. نقی زاده تصریح کرد: سلامتی بازنشستگان را باید بیشتر دریابیم امیدواریم در آینده خدمات بهتری در بحث سلامت و درمان و بهداشت به آنها ارائه شود.

 

35223

کد خبر 763167

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • بی نام A1 ۱۰:۴۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۵
  1 0
  پس تامین اجتماعی چی؟
 • علیرضا میزانیان GB ۱۰:۵۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۵
  0 1
  سلام لطفا عنوان خبر را عوض کنید هیچ خبر خوشی برای بازنشستگان وجود ندارد. کانال را بررسی کنید چقدر ناگوار است که رسانه ها گول تبلیغات افزایش حقوق را بخورند.
 • ناشناس A1 ۱۹:۰۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۵
  1 0
  مدام کشوری و لشگری؟؟؟بقیه هم به کیسه های سماق مراجعه کنند ؟؟؟سازمان تامین اجتماعی کارگری و بازنشسته های آن فقط به درد چاپیدن و قالب کردن کارخانجات به دردنخور دولتی به اسم خصوصی سازی و چابک سازی دولت که نهایتا منجر به نابود سازی این سازمان کارگری میشود ،میخورند. اینها تخم نفاق میکارند ؟؟؟