مهر نوشت: رییس پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک نیمه سنگین در خروجی‌های تهران به سوی شمال کشور خبر داد و گفت: پلیس در حال روان‌سازی ترافیک است.

سرهنگ سیاوش محبی اظهار داشت: هم اکنون شاهد ترافیک سنگین در محور فیروزکوه به سوی شمال کشور و خروج از تهران هستیم، که همین وضعیت نیز در مورد محور هراز وجود دارد.

رییس پلیس راه شرق استان تهران اضافه کرد: به نظر می رسد سفرهای نوروزی پایتخت نشینان آغاز شده و همین امر سبب افزایش بار ترافیکی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران شده است.

محبی گفت: پیش بینی می کنیم موج اول سفرهای نوروزی از روز ۲۷ و ۲۸ اسفند ماه به وضوح آغاز شود. مسافران عزیز می توانند با مدیریت زمان سفر از ماندن در ترافیک های سنگین جلوگیری کنند.

رییس پلیس راه شرق استان تهران گفت: عوامل پلیس راه در تمام محورهای مواصلاتی حضور دارند و در حال روان سازی ترافیک هستند.

محبی در خصوص ترافیک محور امام رضا(ع) نیز گفت: محور امام رضا(ع) به جز محدوده پاکدشت دارای ترافیک عادی و روان است.

وی همچنین ترافیک محور حرم تا حرم را نیز عادی دانست و گفت: از رانندگان عزیز درخواست می کنم برای جلوگیری از ایجاد حوادث دلخراش با سرعت مطمئنه در جاده ها رانندگی کنند تا نوروزی خوب و ایمن را تجربه کنیم.

رییس پلیس راه شرق استان تهران ادامه داد: زمانی که به قوانین راهنمایی و رانندگی احترام بگذاریم، در واقع به سلامتی و ایمنی خود و خانواده احترام گذاشته‌ایم و این مطلب باید مد نظر رانندگان عزیز باشد و برای چند دقیقه زودتر رسیدن، سلامتی خود و همراهان را به خطر نیاندازند.

محدودیت تردد در جاده‌ چالوس

همچنین ایسنا نوشت: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا وضعیت تردد در محور کرج - چالوس در روزهای ۲۸ و ۲۹ اسفند ماه را اعلام کرد.

سرهنگ نادر رحمانی درباره اعمال محدودیت در محور کرج - چالوس در روزهای ۲۸ و ۲۹ اسفند ماه، گفت: قرار است در این دور روز از ساعت ۱۵:۰۰ از سمت مرزن‌آباد به سمت کرج تردد انواع وسایل نقیله ممنوع باشد و از ساعت ۱۶:۰۰نیز تردد انواع وسایل نقیله از کرج به سمت مرزن‌آباد به صورت یکطرفه انجام شود.

وی افزود: البته احتمال تغییر ساعت یا به تعویق افتادن این محدودیت وجود دارد که متعاقبا اعلام می‌شود.

234

کد خبر 763225

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =