برخی‌ نمی‌خواهند جوانان امید داشته باشند

استاندار زنجان با بیان اینکه برخی از افراد گزارش های پیشرفت و توسعه استان زنجان در عرصه‌های مختلف را نمی شنوند، گفت: برخی‌ نمی‌خواهند جوانان ما امید داشته باشند و گزارش های مأیوس کننده را در جامعه منعکس می‌کنند .

به گزارش خبرآنلاین؛ اسدالله درویش امیری در جلسه شورای برنامه‌ریزی افزود: امسال شورای برنامه‌ریزی و توسعه به‌صورت فعال برگزارشده و ارزیابی عملکرد ملی و استانی سال ۱۳۹۶ در سال آینده باید تهیه و ارائه شود.

وی به وضعیت بخش خدمات در استان زنجان اشاره کرد و گفت: ظرفیت بسیار خوبی در حوزه خدمات استان زنجان وجود دارد ولی با این وجود از میانگین کشوری اشتغال در این بخش عقب هستیم.

استاندار زنجان گفت: بازارچه صادراتی، بازارچه صنایع‌دستی، بازارچه میوه و تره‌بار و صنایع تبدیلی ازجمله ظرفیت‌های بخش خدمات در استان زنجان است که باید از این بخش خدمات حمایت شود.

درویش امیری ابراز کرد: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان رفتار مناسبی با سرمایه‌گذاران دارد و تحقق این امر مهم باعث می‌شود که سرمایه‌گذاران در استان سرمایه‌گذاری کنند.

وی با اشاره به راه اندازی دفتر پارک علم و فن‌آوری در استان زنجان، گفت: در بخش آی تی بیش از سقف تعیین‌شده اشتغال ایجادشده است.

46

کد خبر 763659

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =