۹۷، پایان پروژه کارت ملی هوشمند/ چند میلیون کارت ملی جدید در سال ۹۶ صادر شد؟

ایسنا نوشت: معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع انسانی سازمان ثبت احوال کشور گفت: در سه ماهه پایانی سال گذشته ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار ثبت نام برای کارت ملی هوشمند در کشور انجام شد و امسال پروژه صدور کارت هوشمند ملی در کشور به اتمام می‌رسد

منطقه کردستان، ناصر صامعی امروز دوشنبه (۶ فروردین) در مراسم تقدیر و معارفه مدیرکل ثبت احوال کردستان، اظهار کرد: نیروهای شاغل در سازمان ثبت احوال در سراسر کشور باید بیشتر به اهمیت کار خود توجه داشته باشند.

وی افزود: تا پایان سال گذشته بالغ بر ۱۷ میلیون کارت ملی هوشمند در کشور صادر شده که این مهم نتیجه تلاش پرسنل این سازمان است.

معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع انسانی سازمان ثبت احوال کشور عنوان کرد: در سه ماهه پایانی سال گذشته ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار ثبت نام برای کارت ملی هوشمند در کشور انجام شد و امسال پروژه صدور کارت هوشمند ملی در کشور به اتمام می رسد.

وی با اشاره به اینکه سازمان ثبت احوال سازمانی گسترده و دارای هزار و ۱۰۰ واحد اجرایی در سطح کشور است،بیان کرد: ۳۵ هزار ثبت یار نیز در کشور داریم که در بیمارستان ها، آرامستان ها و ... ایفای نقش می‌کنند.

صامعی اعلام کرد: سازمان ثبت احوال در هر ثانیه به ۶ هزار استعلام پاسخ می‌دهد و این نشان دهنده حضور موثر این سازمان در همه شرایط است.

لازم به ذکر است امروز طی مراسمی با حضور معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع انسانی سازمان ثبت احوال کشور از محسن آقایی تقدیر و حسن صومی به عنوان مدیرکل جدید معرفی شد.

47236

 

کد خبر 765448

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =