مدیر آموزش و پرورش چالوس گفت: طرح مطالعاتی ایام نوروز دانش آموزان سال چهارم مدارس شهرستان چالوس در هفت پایگاه شامل پنج پایگاه دخترانه و دو پایگاه پسرانه با شرکت بیش 150 از دانش آموز آغاز شد

به گزارش خبرانلاین  مازندران؛ «سلیمان عبدالهی» در مراسم افتتاحیه این طرح در دبیرستان پسرانه شاهد، اظهار داشت: هدف از این طرح تأمین محیط امن وفضای مناسب برای دانش آموزان با ایجاد بستر لازم جهت بهره برداری مطلوب از فراغت ایام نوروز و ایجاد انگیزه مطالعه دانش آموزان تحت تأثیر محیط است.

وی افزود: در صورت تمایل دانش‌آموزان پایه سوم و چهارم و حتی دانش آموزان پشت کنکوری سال گذشته با مشارکت اولیا می‌توانند برای مطالعه از فضای ایجاد شده در مدارس استفاده کنند.

عبدالهی با اشاره به اینکه طول دوره مطالعاتی از 26 اسفند تا ۱2 فروردین ماه در 7پایگاه شهرستان چالوس در حال اجرا است، خاطرنشان کرد: اقامت شبانه در ایام اردوی مطالعاتی داخل مدارس مجاز نیست.

وی تصريح كرد: مشاور جهت راهنمای لازم به دانش آموزان، تهیه منابع کمک درسی مورد نیاز، دعوت از دبیران با تجربه جهت رفع اشکال در دروس رشته های مختلف و برنامه ریزی جهت ایجاد انگیزه مطالعه در دانش آموزان از اقدامات صورت گرفته در اين پایگاه ها است.

شایان ذکر است این طرح مطالعاتی از ساعت 8 صبح تا 8شب با پذیرایی صبحانه، نهار وعصرانه با حضور دبیران توانمند جهت رفع اشکال و پرسش های دانش آموزان خدمات دهی می کند.

46

کد خبر 765930

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =