تیم علی دایی مانع از قطعی شدن قهرمانی پرسپولیس شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در آخرین بازی روز پنجشنبه از هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر، تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی میزبان سایپا بود که این دیدار جذاب و پر هیجان در نهایت با برتری 2-1 سایپا خاتمه یافت.

پرسپولیس که برای قطعی کردن قهرمانی اش پا به این بازی گذاشته بود بازی را هجومی آغاز کرد اما بازی با حوصله شاگردان دایی و استفاده از بازیکنانی سرعتی نظیر مهدی ترابی و آرش رضاوند، باعث شد تا سایپا روی یک ضد حمله در دقیقه 22 توسط آرمان رمضانی به گل اول برسد. بازی خوب سایپا پس از گل اول هم ادامه پیدا کرد و سه دقیقه بعد بازیکنان این تیم با استفاده از آشفتگی خط دفاع پرسپولیس توسط امید خالدی به گل دوم رسیدند و خیال خود را از کسب پیروزی در نیمه اول راحت کردند. بهترین موقعیت پرسپولیس در نیمه اول در دقیقه 28 نصیب علی علیپور شد که ضربه سر آقای گل لیگ برتر به تیر دروازه برخورد کرد و گل نشد.

در نیمه دوم پرسپولیس که چیزی برای از دست دادن نداشت یک پارچه حمله شد اما ضربات مهاجمین این تیم راهی به دروازه حریف پیدا نمی کرد. در دقیقه 75 داور مسابقه برخورد علی علیپور با مدافع سایپا در محوطه این تیم را پنالتی تشخیص داد تا مهاجم ریزنقش سرخ پوشان از روی نقطه پنالتی اختلاف را به حداقل برساند. پرسپولیس که با زدن گل انرژی مضاعفی گرفته بود و از حمایت بیش از 30 هزار هوادار خود بهره می برد به حملاتش برای رسیدن به گل مساوی ادامه داد. در دقیقه 84 ضربه آزاد زیبای احمد نوراللهی تیر دروازه سایپا را لرزاند تا پرسپولیس از رسیدن به گل مساوی محروم شود و دومین شکست پیاپی خود در لیگ را تجربه کند.

254 41

کد خبر 766000

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =