وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تلاش در جهت یکسان سازی حقوق بازنشستگان را از راهبردی ترین برنامه های دولت و این وزارتخانه در جهت برقراری عدالت اجتماعی عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، علی ربیعی روز پنجشنبه در جمع بازنشستگان شهرستان ملکشاهی با اشاره به کاهش ۶۷ درصدی قدرت خرید این قشر گفت: من این موضوع را به عنوان مسئله مطرح کردم و پیگیر رفع این مشکل هستم.

وی افزود: همسان سازی حقوق بازنشستگان و تلاش در جهت کاهش این شکاف را بطور جدی در دولت و مجلس پیگیری خواهم کرد.
وزیر رفاه تاکید کرد: امسال نیز با توجه به اینکه پرداخت بدهی دولت به صندوق‌ها در برنامه دولت نبود، تلاش کردیم و برای آن بودجه اختصاص دادیم.
ربیعی یادآور شد: اگر از من بپرسید این اقدامات کافی است، می گویم خیر، ولی باید جهت را درست ترسیم کنیم و راه را ادامه دهیم.
وی گفت: هر زمان که بخواهید برای شما وقت خواهم گذاشت. من نه تنها حرف شما را گوش می دهم، بلکه می شنوم، به شما حق می دهم و امور شما را پیگیری می کنم.
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با اشاره تبعیض و ناعادلانه بودن توسعه منطقه ای اظهار کرد: باید مناطق کمتر توسعه یافته مثل شهرستان ملکشاهی در اولویت اعتبارات و تسهیلات قرار گیرند.
ربیعی خاطرنشان کرد: باید از استعدادها و ظرفیت های ملکشاهی به بهترین شکل ممکن در جهت ایجاد فرصت های تولید و اشتغال استفاده کرد.

35225

 

کد خبر 767420

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =