با در اختیار داشتن یک تلفن همراه هوشمند و یک خودرو به سادگی می‌توانید در شهر اراک به درآمد مناسب دست پیدا کنید. تنها کافی است اپلیکیشن رانندگان اسنپ را دانلود و برای ثبت‌نام در ناوگان این سامانه اقدام کنید.

ثبت‌نام در ناوگان اسنپ در سه مرحله جذب، آموزش و احراز هویت انجام می‌شود. گروه بازاریابی اسنپ در سراسر ایران فعالیت خود را در زمینه جذب راننده از طریق اپلیکیشن «پروموتر اپ» و به صورت مکانیزه پیش می‌برند.  

رانندگی با اپلیکیشن اسنپ چه مزایایی دارد

یکی از امتیازهای رانندگی با اپلیکیشن اسنپ در اراک به میزان درخواست‌های مسافران در این منطقه برمی‌گردد. میانگین درآمد فردی که روزانه حدود ۸ ساعت در اراک فعالیت می‌کند به حدود یک میلیون و پانصد هزار تومان در ماه می‌رسد.
اسنپ برای تشویق بیشتر رانندگان خود و همچنین حمایت از رانندگان فعالش طرح‌های انگیزشی متفاوتی را در نظر گرفته است. این سامانه در شهر اراک به صورت هفتگی بیش از ۶میلیون تومان جایزه به فعال‌ترین رانندگان خود اهدا می‌کند. اطلاع‌رسانی درباره طرح‌های انگیزشی اسنپ در سراسر ایران از طریق پیامک و یا کانال‌های تلگرامی مربوط به هر شهر انجام می‌شود.

راننده معرفی کنید و هدیه بگیرید

اسنپ همچنین طرح ویژه‌ای را برای معرفی راننده در شهر اراک در نظر گرفته است. طبق تعرفه این طرح به معرف هر راننده مبلغ ۷۵هزار تومان و به فرد معرفی‌شده مبلغ ۲۵هزار تومان پاداش تعلق می‌گیرد. تنها شرط لازم این است که فرد معرفی‌شده ۱۰سفر موفق در یک هفته اول فعالیتش انجام دهد.

برای پیوستن به ناوگان اسنپ در اراک می‌توانید به دفتر این سامانه به آدرس میدان شریعتی، خیابان میرزا رضای شیرازی، روبه‌روی دانشگاه، ساختمان نبش کوچه علوم، طبقه منفی 1 مراجعه کنید. همکاران اسنپ از شنبه تا چهارشنبه ساعت 8:30 تا 17 و  پنجشنبه‌ها ساعت 8:30 تا 12 پذیرای مراجعه‌کنندگان هستند.

2121

کد خبر 767903