استاندار لرستان از افزایش ۱۰۰ درصدی بازدیدکنندگان قلعه فلک‌الافلاک خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، سید موسی خادمی اظهار داشت: لرستان در ارزیابی همه شاخص‌های پذیرایی از مسافران نوروزی مانند تعداد گردشگران، اقامت مسافران نوروزی، بازدید از اماکن تاریخی، امنیت درون شهری و برون شهری مسافران، کاهش تصادفات و تلفات جانی با افزایش بالای ۳۰ درصد گردشگران وضعیت بسیار خوبی داشت.

وی در ادامه افزود: قلعه فلک‌الافلاک در نوروز امسال با افزایش بالای ۱۰۰ درصد بازدیدکنندگان روبرو شد که این اتفاق از مسائل بسیار مهم است.

استاندار لرستان این موفقیت را نه یک هدف بلکه یک علامت دانست و تصریح کرد: با وحدت و همگرایی و امکانات موجود می‌توان کارهای بزرگی انجام داد اما باید تلاش کنیم تا امکانات و زیر‌ساخت‌ها را نیز ارتقاء بدهیم.

خادمی یکی از آفرینندگان این اتفاق را شهرداری، اعضای شورای شهر خرم‌آباد و کارکنان این مجموعه عنوان کرد و بیان داشت: شهرداری کار منحصر به فردی انجام داد چراکه متفاوت از دیگر شهرهای کشور چادر مسافرتی با امکانات اولیه را بصورت رایگان در اختیار مسافران و گردشگران قرار می‌دهد که جای تقدیر دارد.

وی ادامه داد: این کار باعث ایجاد خاطره خوبی در ذهن مسافران خواهد شد.

استاندار لرستان مهمان‌نوازی زیبای مردم استان را ستودنی دانست و خاطرنشان کرد: عملکرد مسئولین در حاشیه این موفقیت است، متن کار مردم هستند که با مسافران در ارتباطند و آنچه که در ذهن مهمانان نوروزی از خرم‌آباد طی نوروز ۹۷ باقی می‌ماند خاطره خوش است.

مقام ارشد لرستان ابراز امیدواری کرد که این خاطره خوش منجر به تکرار مسافرت‌ها به استان و ‌خرم‌آباد شود.

وی ادامه داد: خروجی آن بر درآمد، اقتصاد و بهبود زندگی مردم و نهایتا ایجاد اشتغال اثر خواهد گذاشت.

46

کد خبر 767914

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =