۰ نفر
۲۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۵

خبرگزاری صدا و سیما نوشت: وزیر خارجه عربستان سعودی در پاریس با تکرار اتهامات نخ نمای خود بار دیگر ایران را مسئول بحران در منطقه دانست.

به گزارش رويترز، وزير خارجه عربستان سعودي که در پاريس به سر مي برد در سخناني با تکرار اتهامات نخ نماي خود ادعا کرد ايران بايد پاسخگوي اقدامات خود در منطقه باشد.

عادل الجبير به زعم خود ماجراي ادعايي حمله شيميايي در غوطه شرقي را محکوم کرد و گفت: رايزني هايي در رابطه با اينکه چه گامي بايد برداشته شود، در جريان است.

وي در ادامه با اشاره به موضوع توافق اتمي ايران با تکرار ادعاهاي نخ نماي خود مدعي شد: ايران بايد به خاطر نقض قطعنامه هاي بين المللي در رابطه با موشک هاي بالستيک پاسخگو باشد.

وي همچنين درباره موضوع يمن ادعا کرد: جنبش انصارالله از نوجواناني به عنوان سرباز استفاده مي کنند که تنها ده يا يازده سال سن دارند. آنها بايد به خاطر اين اقدام خود پاسخگو باشند.

وي بدون اشاره به دخالت هاي عربستان در بحران يمن، جنبش انصارالله را مسئول بحران در اين کشور دانست و افزود: اين جنبش بايد پاسخگوي بحران در يمن باشد!

49311

کد خبر 768770

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام A1 ۲۱:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
  0 2
  هر کسی هر چی میگه توی دنیا صدا و سیما میلی ایران با یه مشت مجری هایی که توهم جذاب بودن دارن اون حرف رو ادعای مضحک میدونه.
 • بی نام IR ۰۶:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
  1 3
  شما که فقط خبر نقل می کنید بهتر نیست در نقل هر خبری از ابراز عقایدی مثل مضحک و... خود داری کنید ؟ البته اگر مرض ندارید