معاون استاندار: جلسات ستاد تنظیم بازار تداوم داشته باشند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان گفت: دستگاه‌های اجرایی آمادگی لازم را برای ماه مبارک رمضان داشته باشند.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، گودرز امیری در اولین جلسه ستاد تنظیم بازار با تبریک سال نو و تشکر از همکاری خوب و مثمر ثمر دستگاه‌های عضو ستاد طی ایام نوروز در نظارت و کنترل بر بازار اظهار داشت: حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی طی این ایام باعث شد در استان شاهد نوسانات قیمت اجناس و یا عدم عرضه کالاها نباشیم.

وی با بیان اینکه ستاد تنظیم بازار در زندگی مردم نقش مستقیم دارد، گفت: در همین راستا باید با جدیت توسط مدیران دستگاه‌ها و برگزاری منظم جلسات، رصد و نظارت بازار ادامه داشته باشد.

امیری بر عرضه با کیفیت گوشت قرمز با اتیکت گذاری قیمت‌ها در قصابی‌ها تاکید کرد و گفت: همچنین باید از طریق صدا و سیما و دیگر رسانه‌ها عرضه کود شیمیایی به کشاورزان اطلاع رسانی شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان با اشاره به اینکه تخم مرغ کیلویی توسط مغازه داران عرضه شود تا ضرری عاید مردم نشود، بیان داشت: با توجه به نزدیکی ماه مبارک رمضان دستگاه‌های اجرایی از هم اکنون آمادگی لازم را داشته باشند تا تدابیری اندیشه شود که با کمبود اجناس مواجه نشویم.

46

کد خبر 768775

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =