حسین کلانی می‌گوید حمید استیلی با رایی قاطع مدیرفنی تیم امید شده است.

حسین کلانی پیشکسوت محبوب فوتبال ملی و پرسپولیس که به تازگی به عضویت کمیته فنی و توسعه فوتبال ایران در آمده است، در گفتگو با خبرآنلاین می گوید: «در جلسه عصر چهارشنبه گذشته مان حمید استیلی با اکثریت قاطع به عنوان مدیرفنی تیم امید انتخاب شد. تقریبا همه او را گزینه ای مناسب شناختیم. در این مورد اصلا تردیدی نداشتیم. او کاری فراتر از یک عضو تزئینی دارد. او قدرت مدیریت خوبی دارد و به خوبی می تواند مدیریت فنی و کارهای دیگر را انجام دهد.»

او درباره سرمربی آینده تیم امید هم گفت: «قرار شد در جلسه بعدی با حضور خود حمید استیلی درباره سرمربی آینده تیم امید تصمیم بگیریم. سعی می کنیم بهترین انتخاب را برای این تیم داشته باشیم. به هر حال خیلی این تیم ارزشمند است و باید کاری کنیم که انتخاب مان، بهترین انتخاب باشد.»

او درباره اینکه کی روش خیلی شفاف گزینه اش برای تیم امید را معرفی کرده بود هم گفت: «قطعا رای آقای کی روش و نظرشان هم در جلسه انتخاب سرمربی بررسی می شود. او سرمربی تیم ملی است و به فکر بهترین ها برای فوتبال ایران. نظر ایشان محترم است و به عنوان یک رای مورد بررسی قرار می گیرد. البته من در این مدت هم بارها گفتم همه باید از تیم ملی حمایت کنند و این تعامل میان باشگاه ها با کی روش وجود داشته باشد و امیدوارم بعد از تیم اصلی که به جام جهانی رسیده از تیم امید هم طوری حمایت شود تا بعد 40 سالدوباره به المپیک برویم 

41258

کد خبر 769685

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =