۰ نفر
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۸

مدیر عامل آبفا استان زنجان گفت: در سال گذشته بیش از 5 هزار و سیصد مورد حادثه و اتفاق آب در شهر زنجان توسط شرکت آب و فاضلاب رفع شده است.

به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا جزء قاسمی تعداد کل حوادث رخ داده در شبکه آب و فاضلاب استان زنجان در سال 96 را بیش از 11 هزار مورد اعلام کرد و افزود: از این تعداد حادثه بیشترین مورد به ترتیب مربوط به انشعابات با بیش از 9 هزار حادثه و شبکه توزیع با بیش از هزار و هفتصد مورد بوده است.

وی بیشترین حوادث رخ داده در این سال را مربوط به ماه های مهر ، مرداد و شهریور اعلام کرده و افزود: شهر های زنجان ، ابهر و خرمدره به ترتیب بیشترین حوادث آب را به خود اختصاص داده اند.

جزء قاسمی افزود: در سال گذشته 655 مورد خسارت سایر ارگان ها به تاسیسات آب و فاضلاب استان ثبت شده است که در این میان سازمان های خدمات رسان ، مشترکین و پیمانکاران به ترتیب بیشترین خسارت ها را به تاسیسات آب و فاضلاب وارد کرده اند.

وی اعلام کرد: در سال گذشته جمعاً بیش از 131 هزار تماس تلفنی توسط مرکز ارتباطات مردمی شرکت آبفای استان زنجان پاسخگویی و رسیدگی شده است که 50 هزار مورد از این تماس ها توسط سامانه پاسخ داده شده است.

جزء قاسمی بیشترین دلایل تماس با سامانه تلفنی 122 آبفای استان زنجان را قطعی آب ، اعلام شکستگی ، آب بهاء و خرید انشعاب اعلام کرد.

46

کد خبر 770042

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =