تسنیم نوشت: نزاع مرگبار بین سه پسر جوان منجر به قتل یکی از آنها با ضربه قمه شد؛ در این نزاع دختر آرایشگری نیز حضور داشت که آن اتفاق را روایت کرده است.

بامداد امروز مأموران کلانتری 160 خزانه در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند پسر هفده ساله‌ای به نام آرش طی یک درگیری که بامداد 24 فروردین ماه جاری به وقوع پیوسته دچار جراحت شدید شده و پس از انتقال به بیمارستان آیت‌الله کاشانی به علت شدت جراحات وارده جان باخته است.

با اعلام مراتب این قتل با بازپرس امور جنایی تهران دستور انتقال جسد مقتول به پزشکی قانونی و تحقیقات برای بازداشت متهم یا متهمان این پرونده صادر شد.

بررسی‌های اولیه نشان داد درگیری بین پسر جوانی و سه نفر دیگر (آرش، فرهاد؛ دوست آرش و دختر جوانی به نام ناهید) در خیابان خزانه، فلکه چهارم به وقوع پیوسته و ضارب با ضربات قمه، آرش و فرهاد را مورد هدف قرار داده و سپس از محل متواری شده است.

همزمان با ادامه تحقیقات کارآگاهان موفق به شناسایی ناهید شده و وی را بازداشت کردند.

ناهید که پیش از ظهر امروز به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شده بود در اظهاراتش به بازپرس گفت: من در زمینه آرایشگری فعالیت دارم و حدود سه سال پیش با آرش آشنا شدم، آرش در زمینه چاپ تراکت فعالیت داشت و زمانیکه برای چاپ تراکت و تبلیغات فعالیتم به محل کار آرش رفتم، با وی آشنا شدم.

او گفت: آن زمان من از همسرم طلاق گرفته و قصد داشتم با آرش ازدواج کنم اما خانواده‌ها مخالف ازدواج ما بودند، شب حادثه سوار بر موتور فرهاد شده و قرار بود آرش و فرهاد مرا به منزلم برسانند که در کوچه قاتل فرا رسید با آرش و فرهاد درگیر شد و آنها را با ضربات قمه مورد هدف قرار داد.

ناهید پس از این اظهارات با دستور بازپرس امور جنایی تهران در اختیار ماموران آگاهی قرار گرفت و تحقیقات برای بازداشت متهم فراری ادامه دارد.

۴۲۲۳۸

کد خبر 770147

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • بی نام DE ۱۲:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
  12 0
  تو با پسر 14 ساله دوست شده بودی،آرش موقع مرگش 17 ساله بود و باز هم بچه بود
 • بی نام EU ۱۴:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
  9 1
  همیشه پای یک زن ن ن ن ن ن ن در میان است
 • بی نام IR ۱۴:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
  7 0
  الان ما پرتقال فروشو باید پیدا کنیم؟
 • آکا IR ۱۷:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
  2 0
  ایا نباید فکری برای دخترانی که همزمان با چند نوجوان پسر دوست اند و نهایتا باعث درگیری بین آنها میشوند کرد؟؟ تعداد زیادی از پسران جوان در زندانند و منتظر اعدام که قربانی همین دختران ... بوده اند ... و این دختران آزاد و رها طعمه های دیگری را رصد میکنند... جالب تر اینکه این دختران بی قید اگر کوچکترین گزندی ببینند هزار تا پدر و مادر پیدا میکنند و مورد حمایت قوه قضاییه هم خواهند بود؟؟؟