ساغلام: اگر هواداران قرار است بیایند و شعارها بدهند،‌ نیامدن آنها بهتر از آمدن‌شان است

تسنیم نوشت:سرمربی تیم فوتبال تراکتور‌سازی گفت: همه اعضای باشگاه تراکتورسازی کلاه‌شان را قاضی کنند و یک تصمیم مناسب بگیرند که چطور می‌شود تیم دوباره بایستید و شرایط خوبی داشته باشد.

 ارطغرول ساغلام در نشست خبری بعد از دیدار تیم‌های تراکتور‌سازی و الغرافه قطر در هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا, که با شکست 3 بر یک تیمِ تبریزی همراه بوده است, اظهار داشت: ما در هر صورت پیش از بازی هم مدعی صعود نبودیم و فقط می‌خواستیم توانایی بازیکنانی را که بازی نکرده بودند، بررسی و مشاهده کنیم. در پنج بازی قبلی که خیلی خوب بودیم، نتوانستیم بردی کسب کنیم و متأسفانه شکست خوردیم. حداقل می‌خواستیم این بازی را ببریم و با برد از لیگ قهرمانان آسیا خداحافظی کنیم که این‌طور نشد.

وی ادامه داد: ما در نیمه اول بازی خوبی انجام دادیم، اما در نیمه دوم عملکردمان خوب نبود. در واقع می‌توانم بگویم به این دلیل خوب بازی نکردیم که بازیکنان‌مان مدت کمی کنار هم بازی کرده بودند. در نیمه دوم هدف ما این بود که از توان خودمان به صورت اقتصادی استفاده کنیم، چون بازیکنان‌مان خسته بودند. تیم حریف هم حملاتی داشت و ما هم می‌خواستم حمله کرده، بازی را کنترل کنیم و در ضد حملات گل بزنیم. متأسفانه یک گل از روی ضربه آزاد دریافت کردیم و گل دوم را هم روی اشتباهات مدافع و دروازه‌بانان‌مان خوردیم. بعضی وقت‌ها هم فضا را خالی کردیم که این کارمان را سخت کرد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز همچنین تصریح کرد: در حقیقت ما به خاطر شکست ناراحت شدیم و باید بلافاصله خود را برای لیگ برتر جمع کنیم و در با روز یکشنبه مقابل نفت آبادان نتیجه‌‌ای بگیریم که در لیگ برتر حفظ شویم. بدشانسی ما این است که بعضی از نتایج بدی که می‌گیریم رابطه بین هواداران و تیم را خدشه‌دار می‌کند. شاید کسانی که به ورزشگاه می‌آید و علیه تیم و بازیکنان شعار می‌دهد از دیدگاه خود حق داشته باشند، اما باید بدانند تیم در شرایطی نیست که بتوانیم این موضوع را هضم کنیم.

ساغلام با بیان اینکه روز یکشنبه بازی مهمی مقابل صنعت نفت دارند و در این دیدار ممکن است هر اتفاقی رقم بخورد،‌ گفت: اگر هواداران این شعارها را بدهند روحیه بازیکنان برای بازی بعد خراب می‌شود و به همین خاطر از آنها می‌خواهیم تا هر چیزی که در ذهن‌شان است را کنار بگذارند و بازیکنان را دوست داشته باشند. نمی‌خواهیم تیم‌هایی که به زمین ما می‌آیند فکر کنند در زمین خودشان بازی می‌کنند. خُب اگر هواداران قرار است بیایند و این شعارها را بدهند،‌ نیامدن‌شان از آمدن‌شان بهتر است. امیدوارم باکمک هواداران کاری کنیم که انسان‌های قدرتمند انجام می‌دهند و دوباره بلند شویم. امیدوارم با کمک هواداران بازی خیلی خوبی روز یکشنبه انجام دهیم و بعد هم این لیگ را که مثل یک کابوس بود به پایان برسد و برویم.

سرمربی تراکتورسازی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه «آیا اردوی قبل از بازی مقابل الغرافه با تصمیم شما لغو شده بود؟»، گفت: در این باره باید مسئله‌ای را توضیح دهم و آن این است که ما یک دوره پرفشار و پراسترس را پشت سر گذاشتیم، از یک سو اهمیت بازی‌های ما و از طرف دیگر شرایط روحی و روانی بازیکنان بود که ما را مجبور کرد این تصمیم را بگیریم. برای همین از دیدگاه من گرفته شدن این تصمیم مشکل خاصی ندارد. اگر این بازی (بازی با الغرافه) برای‌مان بسیار مهم بود هیچ وقت این تصمیم را نمی‌گرفتم. الان هم قرار است برای بازی روز یکشنبه اردوی پیش از این مسابقه را برگزار کنیم.

وی در واکنش به این که چطور می‌شود هواداران تراکتورسازی را راضی و شرایط این باشگاه رو به بهبودی برود، گفت: این سؤال، سؤالی است که جواب طولانی می‌خواهد و من نمی‌توانم در 2 جمله جواب آن را بدهم اما اگر می‌خواهیم این شرایط را درست کنیم باید بعد از این که بازی روز یکشنبه (مقابل صنعت نفت آبادان) را پشت سر گذاشتیم باید همه اعضای باشگاه تراکتورسازی از مدیرعامل گرفته تا مربی، بازیکن و هواداران کلاه‌شان را قاضی کنند و یک تصمیم مناسب بگیرند که چطور می‌شود تیم دوباره بایستید و شرایط خوبی داشته باشد. در جواب این سؤال فقط باید بگویم که بازی روز یکشنبه باید خیلی خوب تمام شود.

 

251 41

کد خبر 770499

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =