ورود استانداری تهران به اجرای طرح ترافیک جدید

ایسنا نوشت: استاندار تهران با اشاره به نظارت استانداری بر روند اجرای مراحل طرح و ترافیک جدید شهرداری تهران تاکید کرد: در صورت بروز مشکل برای شهروندان در جریان اجرای طرح و ترافیک جدید استانداری ورود خواهد کرد.

محمدحسین مقیمی گفت: طرح ترافیک جدید شهرداری تهران در شورای ترافیک تهران و شورای شهر تهران به تصویب رسیده است و فرمانداری تهران نیز این طرح را تایید کرده است لذا کلیات آن پذیرفته شده است. بی تردید استانداری تهران در جریان اجرای مراحل این طرح قرار دارد و بر آن نظارت دارد.

وی تاکید کرد: در صورتی که این طرح برای شهروندان در اجرا مشکلاتی را فراهم کند قطعا استانداری ورود پیدا می کند و تصمیمات لازم را اتخاذ خواهد کرد.

47236

کد خبر 770576

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • محمد رضا A1 ۱۶:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۹
    0 0
    سلام و عرض ادب بنده حدود ٨ سال مي باشد كهًبهعلت مسايل عديده مختلف با شرايط سختي اين طرح را تهيه و از همين طريق ضمن جابجايي فرزندان دانش اموزم كه در مسافتي دور از منزل به مدرسه مي روند براي تردد به محدوده طرح و عيادت از مادر تنهاي خويش و محل كارم نيز از ان استفاده مي كردم اما به يكباره با تغيير قاعده و قانون حاصله و افزايش افسار گسيخته قيمت ان مشكلات فراواني بر بنده تحميل خواهد شد چون اين طرح براي افراد ثروتمند مشكلي به حساب نمي ايد اما قطعا براي نفرات زيادي چون من ، يك شك به حساب مي ايد انهم در كنار همه مشكلات موجود فعلي جامعه