رئیس‌جمهور از اصلاح‌طلبان مجلس چه گلایه‌هایی دارد؟

خبرگزاری موج نوشت: روز چهارشنبه جمعی از فعالان سیاسی اصلاح طلب از جمله اعضای فراکسیون امید با حسن روحانی رییس جمهور کشورمان دیدار کردند که گفته می شود در این دیدار روحانی از عملکرد نمایندگان اصلاح طلب مجلس انتقاد داشته است.

در این زمینه علی شکوری‌راد در توییتی نوشت: حسن روحانی از نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس گله کرد که در حمایت مورد انتظار او از دولت کم گذاشته اند.

در همین ارتباط محمد نعیمی پور فعال سیاسی اصلاح طلب و عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی که در این نشست حضور داشته است، اظهار داشت: مجموعه دوستانی که در جلسه حضور داشتند، مسائل مختلف مربوط به وضعیت کشور در حوزه های متعدد را بیان کرده و به نوعی تلاش داشتند تا حرف مردم و سطح مطالبات جامعه را به اطلاع رییس جمهور برسانند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب افزود: رییس جمهور نیز با خوش رویی به مطالب مطرح شده پاسخ داد و حتی بعضی از مسائل مهم کشور و موضوعات روز را برای حاضران تشریح کرد.

محمد نعیمی پور

نعیمی پور ادامه داد: در این جلسه حاضران و مدعوین و رییس جمهوری معتقد بودند که در شرایط حال حاضر کشور باید برای رفع مشکلات تلاش بیشتری انجام شده و برای تحقق برنامه های دولت و عبور از بحران های فعلی جلب اعتماد عمومی مردم ضروری است.

وی در پاسخ به این پرسش خبرنگار موج مبنی بر اینکه چرا رییس جمهور از نمایندگان اصلاح طلب مجلس در جلسه خصوصی با اصلاح طلبان انتقاد کرده است؟ گفت: یکی از مواردی که آقای روحانی به آن اشاره و گلایه هایی را مطرح کرد، عدم حمایت مجلس از طرح تفکیک وزارتخانه های صنعت، کار و راه و شهرسازی بود.

نظر نعیمی پور درباره گلایه رییس جمهور از نمایندگان اصلاح طلب مجلس

عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی تصریح کرد: رییس جمهور در این جلسه ابراز نگرانی کرد که عدم رای مجلس به تفکیک وزارتخانه های فوق، موجب می شود که برنامه های دولت به نحوه مناسبی در کشور اجرا نشود.

نعیمی پور افزود: البته دوستان ما در فراکسیون امید توضیح دادند که اکثریت اعضای این فراکسیون با طرح تفکیک وزارتخانه ها موافق هستند، اما در جلسه غیرعلنی که پیرامون این موضوع رای گیری استمزاجی شد، اولا تمام آنها حضور نداشته و در ضمن اکثریت مجلس با اصلاح طلبان نیست.

1717

کد خبر 771062

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =