اشتغالزایی 5 هزار و 500 نفری پروژه های قرارگاه خاتم در لرستان

استاندار لرستان درجلسه اقتصاد مقاومتی و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در این جلسه مباحث توسعه‌ای استان را موردبحث قراردادیم، افزود: قرارگاه خاتم یک ظرفیت بزرگی در کشور است که مباحث توسعه اقتصادی و اجتماعی را دنبال می‌کند. وی ادامه داد: قرارگاه خاتم در لرستان فعالیت خوبی داشته و بخش عمده‌ای پروژه‌های استان که در حال اجراست و یا به بهره‌برداری رسیده توسط قرارگاه خاتم صورت گرفته است.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، سید موسی خادمی  گفت: لرستان به دلیل محرومیت و عقب‌ماندگی‌های تاریخی نیازمند مساعدت همه‌جانبه است.
خادمی با بیان اینکه در این جلسه مباحث توسعه‌ای استان را موردبحث قراردادیم، افزود: قرارگاه خاتم یک ظرفیت بزرگی در کشور است که مباحث توسعه اقتصادی و اجتماعی را دنبال می‌کند.
وی ادامه داد: قرارگاه خاتم در لرستان فعالیت خوبی داشته و بخش عمده‌ای پروژه‌های استان که در حال اجراست و یا به بهره‌برداری رسیده توسط قرارگاه خاتم صورت گرفته است.
استاندار لرستان با بیان اینکه لرستان به دلیل محرومیت و عقب‌ماندگی‌های تاریخی نیازمند مساعده همه‌جانبه از سوی دولت و سایر نهادهاست، تأکید کرد: پروژه‌هایی که در استان در حال اجراست روند پیشرفت خوبی دارد.
خادمی به اشتغال‌زایی 5 هزار و 500 نفری پروژه‌های قرارگاه خاتم در استان اشاره کرد و گفت: این عدد برای استانِ بیکار ما بسیار مهم است!
وی اظهار داشت: مشکلات خاصی که با دستگاه‌های اجرایی استان وجود داشته در حال جمع‌بندی است که نسبت به رفع آن اقدامات لازم را انجام دهیم.
استاندار لرستان همچنین گفت: در رابطه به آینده در حوزه پروژه‌های زیرساختی جدید هم در حوزه اقتصاد و هم در حوزه آسیب‌های اجتماعی با فرمانده محترم قرارگاه خاتم مذاکراتی را داشتیم و قول‌هایی را برای این پروژه‌ها دادند.
خادمی افزود: البته ابتدا باید کار کارشناسی صورت بگیرد و امیدواریم برای توسعه استان از ظرفیت قرارگاه خاتم بیشتر استفاده کنیم.

46
کد خبر 774340

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =