مهندس ضرغامی که در 4-5 سال گذشته تصویری متفاوت و عجیب و غریب از خودش در رسانه‌ها به جا گذاشته، این روزها علاقه عجیبی به دیده شدن دارد.

اگر در مجموع خاطرات و سلفی‌ها و یادداشت‌هایش، جستجو کنید، تصویر سوپرمنی را می‌بینید که در تمام حوزه‌های فنی، انسانی، هنری، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فلسفی، هوا و فضا، غذایی، قضایی و... صاحب‌نظر است و فصل‌مشترک تمام مطالبش هم یک جمله طلایی است: دو سال از رئیس جمهور -روحانی- وقت ملاقات خواستم، مرا نپذیرفت!

حالا این‌که مهندس سودای رئیس‌جمهور شدن دارد و کسی تحویلش نمی‌گیرد و یا در هیچ لیستی برای مجلس او را دعوت نمی‌کنند و حتی گزینه شورای شهر و شهرداری تهران هم نیست، اهمیت ندارد، مهم این است که او هم‌چنان خودش را کارمند احمدی‌نژاد می‌داند.

حق هم دارد، هیچ‌کس مثل احمدی‌نژاد، پول بادآورده بیت‌المال را به استاد ضرغامی نداد تا تعداد کارمندان صداوسیما را از حدود ۱۰ هزار نفر به ۵۰ هزار نفر برساند و تعداد شبکه‌های تصویری را دوسه برابر کند؛ آن‌هم شبکه‌هایی که با ۲ تا ۵ نفر اداره می‌شد و شد دردسر عظیم مدیران بعدی. سرافراز کمی تعداد شبکه‌ها را تعدیل کرد و دکتر عسکری هم تا امروز خیلی نتوانسته این تعداد عجیب و غریب شبکه‌های من‌دراوردی را مدیریت کند.

دیروز باشگاه خبرنگاران، توئیتی از معاون سابق صدا با عنوان «برادر همسر رهبر انقلاب» منتشرکرد. به نظرم بد نیست مهندس، خاطره جلسه با احمدی‌نژاد را که در آن دستور برکناری معاون صدا -حسن خجسته، برادر همسر رهبر انقلاب- با عتاب و خطاب به او اعلام شد، منتشر کند!

و البته توضیح بدهد که رئیس سازمان صداوسما، منصوب رهبری است یا کارمند نهاد ریاست‌جمهوری؟!

کد خبر 774748

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • اهری IR ۰۹:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۶
  10 59
  لطفا نه شما ونه آقای ضرغامی که واقعا دیگه نظریاتش خریداری ندارد از مقام رهبری عبارت بکار نبرید این نوع نوشتن باب شود جایگاه رهبری تضعیف میشود یک نفر با هر نسبتی با مقامات مسئولیتی داشته حالا بحق یا ناحق جابجا شده چه ارتباطی به رهبری معظم دارد . این جناب عزت هم که اسمشان وجه مشترک لفظی بین آقایان وخانمهاست دیگه از خود مطرحی بپرهیزد.
 • بی نام IR ۱۰:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۶
  28 1
  ایشان اینقدر منم منم می کند که ... اعوذ بالله من الشیطان رجیم
 • بی نام IR ۱۰:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۶
  14 23
  خبرآنلاين عزيز چاپلوسي بد است ولو اينکه براي تخريب احمدي نژاد به برادر همسر رهبر انقلاب آويزان شوي. اصولاً بدترين چاپلوسي آن است که براي بالاترين مقام بکار بسته شود و بدترين چاپلوسي بين بدترين چاپلوسي ها آن است که براي تخريب کسي به کار گرفته شود که در مقابل قدرت مرکزي ايستاده است. يا حق
 • بی نام A1 ۰۸:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۷
  2 0
  در این سالها ثابت شده که مدیریت و سیاستگذاری صدا و سیما در اختیار تیمی پنهان است که معلوم نیست چه کسانی هستند. زیرا با رفتن و آمدن روسای جدید هیچ اتفاقی در این رسانه اتفاق نمی افتد و ظاهرا رئیس صدا و سیما فقط در حد مدیر بخش مالی و اداری سازمان است و هیچ اختیاری در حوزه سیاستگذاری ندارد