باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: دنیای فوتبال هر روز شاهد شایعاتی از انتقال بازیکنان صاحب نام به تیم‌های مختلف است که برخی از آن‌ها تبدیل به واقعیت می‌شود.

به نقل از سایت «گل» هر روز در دنیای فوتبال شایعاتی از انتقال بازیکنان با مبالغ سرسام آور منتشر می‌شود.

آخرین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا

  • اولین اخبار نقل و انتقالات مربوط به انتقال میلینکویچ ساویچ با مبلغ ۸۰ میلیون پوند است. باشگاه لاتزیو تصمیم گرفته است تا ساویچ را با مبلغ بالای ۸۰ میلیون پوند به فروش برساند تا این بازیکن در صورت انتقال به جمع شیاطین سرخ به دومین بازیکن گران قیمت پس از پل پوگبا تبدیل شود.
  • خوزه مورینیو سرمربی منچستریونایتد تصمیم گرفته است تا در فصل نقل و انتقالات تابستان مروان فلینی و مایکل کریک را از این تیم خارج کند و این بازیکن می‌تواند جایگزین خوبی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم منچستریونایتد باشد.

آخرین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا

تاتنهام به دنبال رانیری

  • تیم لیگ برتری تاتنهام بدنبال آن است تا پس از اتمام این فصل کلودیو رانیری را به تیم خود بیاورد و جایگزین پوچیتینیو کند. رانیری در کارنامه خود کار با تیم ملی ایتالیا و همچنین تیم‌های بزرگی مانند ناپولی، اتلتیکو مادرید، یوونتوس، رم و موناکو را دارد و می تواند در صورت جذب توسط تیم تاتنهام کمک بسیار بزرگی به این کند.

آخرین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا

دی ماریا در حال مذاکره با اتلتیکو مادرید

  • بازیکن سابق تیم رئال مادرید و حال حاضر پاریس سن ژرمن به دنبال آن است تا در فصل بعد این تیم فرانسوی را ترک کند. تیم اتلتیکو به دنبال آن است تا در صورتی که در تابستان گریزمان از این تیم جدا شد و به احتمال بسیار زیاد به تیم‌هایی مانند رئال مادرید و یابارسلونا پیوست، دیماریا را به عنوان جایگزین در ترکیب خود قرار دهد.

آخرین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا

اینیستا در راه ژاپن

  • آندرس اینیستا، بازیکن ۳۳ ساله تیم بارسلونا تصمیم گرفته است تا پس از یک عمر فعالیت ورزشی در بارسلونا از این تیم جدا شود و به یک تیم آسیای شرقی بپیوندد. اینیستا تصمیم گرفته با مبلغ ۳۰ میلیون پوند به لیگ ژاپن برود.

آخرین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا

دوناروما زیر ذره بین پاریس سن ژرمن

  • تیم پاریس سن ژرمن به دنبال آن است تا دروازه بان جوان تیم میلان را به خدمت بگیرد. باشگاه پاریس سن ژرمن نیز این اطلاع را داده است که از لحاظ مالی هیچ مشکلی ندارد، اما ممکن است در صورت جذب این بازیکن از سوی تیم پاریس سن ژرمن ،یوفا دستور به تحریم دهد و دیگر این تیم نتواند برای چند فصل به دلیل رقابت مالی هنگفت با سایر تیم در بازار نقل وانتقالات حضور یابد.

آخرین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا

لویس انریکه پوستنش به آرسنال را تکذیب کرد

  • لوئیس انریکه، سرمربی سابق تیم بارسلونا به عنوان یکی از گزینه‌های جانشینی آرسن ونگر در تیم آرسنال در روز‌های گذشته انتخاب شده بود. انریکه درباره احتمال پیوستنش به تیم آرسنال گفت: در صورتی به این تیم می‌روم که مبلغ ۱۵ میلیون پوند را به عنوان دستمزد به من بدهند.
  • باشگاه آرسنال به دنبال این درخواست او را از لیست خود خارج کرد و به دنبال آن است تا پیش از شروع مسابقات جام جهانی روسیهسرمربی را جذب کند.

آخرین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا

اتلتیکو مادرید به دنبال هررا و رمزی

  • تیم اتلتیکو مادرید می‌خواهد تا در تابستان آندره هررا از منچستریونایتد و آرون رمزی از لسترسیتی را به تیم خود بیاورد. باشگاه اتلتیکو جذب هررا را با مبلغ ۸۰ میلیون پوند برای خود یک حرکت فوریتی می‌داند و می‌خواهد به سرعت این بازیکن را جذب کند.

آخرین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا

مسی راضی به بازگشت دلوفئو نشد

  • ستاره بارسلونا تصمیم خود را در رابطه با بازگشت دلوفئو، بازیکن سابق آبی اناری‌ها به این تیم را گرفته است و اعلام کرده است که نمی‌خواهد برای بار دوم با این بازیکن همبازی شود. مسی در این رابطه گفته است: او نمی‌تواند برای دومین بار خود را به تیم نشان دهد و بازی خوبی را در ترکیب بارسلونا داشته باشد.

43 43

کد خبر 775423

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =