ایسنا نوشت: مهاجم پیشین استقلال معتقد است مهاجمان ایرانی این تیم یعنی علی قربانی و جابر انصاری کیفیت خوبی در سطح لیگ ایران دارند.

علی موسوی، مهاجم پیشین استقلال درباره شکست دیشب (سه‌شنبه) این تیم مقابل ذوب آهن اصفهان، اظهار کرد: بازی پایاپایی و برابری را دو تیم پشت سر گذاشتند. هر دو تیم موقعیت‌های فراوانی داشتند و در کل بازی جذابی را شاهد بودیم.

وی افزود:  به نظرم نتیجه‌ عادلانه مساوی بود اما اتفاقات ناخواسته باعث شد استقلال در دقایق پایانی نتیجه‌ را واگذار کند اما روندی که استقلال در اصفهان نشان داد، گویای این است که این تیم می‌تواند با حمایت تمامی هوادارانش در تهران نتیجه‌ را جبران کند و به مرحله بعد صعود کند. به احتمال ۹۹ درصد استقلال به مرحله بعد صعود خواهد کرد البته اگر اتفاقاتی مثل صحنه پنالتی‌ دیشب در بازی برگشت رخ ندهد. فشار هواداران در ورزشگاه آزادی کار ذوب آهن را سخت‌تر خواهد کرد و باعث سخت شدن کار تیم اصفهانی می‌شود.

او درباره ناکامی دوباره استقلال در گلزنی در دیدار دیشب گفت‌: بحث نبود تیام نیست. با ‌اضافه شدن این مهاجم سنگالی به جمع آبی‌ها خط حمله‌ قوی‌تر شده اما صحبت‌ها و شعارهای رسانه‌ها و هواداران باعث کاهش روحیه دیگر مهاجمان استقلال شده است. استقلال بدون تیام و با قربانی و جابر انصاری سه گل به پرسپولیس زد و بسیاری از بازی‌ها را نیز با پیروزی پشت سر گذاشت. این دو مهاجم در حد لیگ ایران مهاجمان خوبی هستند. استقلال تیمی است که زیاد موقعیت ایجاد می‌کند و اگر رسانه‌ها و هواداران روحیه این مهاجمان را خراب نکنند آنها می‌توانند عملکردی در خور شان استقلال داشته باشند.

او درباره غیبت احتمالی شجاعیان و ابراهیمی در دیدار برگشت و سخت شدن کار آبی پوشان پایتخت تصریح کرد: وقتی یک تیم داخلی مربی خارجی داشته باشد، این مربی تمام این اتفاقات را پیش‌بینی می‌کند و سعی می‌کند ۱۸ یا ۲۰ نفر بازیکن را در سطح بالای آمادگی نگه دارد. او برنامه‌ریزی می‌کند و نگران غیبت یکی، دو بازیکن نخواهد بود.

موسوی در پایان درباره احتمال قهرمانی استقلال در آسیا گفت‌: قهرمانی استقلال  در آسیا را بعید می‌دانم. ما شاید بتوانیم برابر تیم‌های غرب آسیایی برنده باشیم اما شرقی‌ها فاصله زیادی از ما گرفته‌اند. کشورهایی مانند چین، کره و استرالیا از نظر باشگاهی امکانات بسیار خوبی دارند و باشگاه‌های آنها فاصله زیادی با باشگاه‌های ما دارند. ما باید حرفه‌ای‌تر شویم زیرا امکانات باشگاه‌های ما افتضاح است. استقلال اگر قهرمان آسیا شود، چیزی در حد معجزه رخ می‌دهد.

 

41258

کد خبر 775622

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =