۰ نفر
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۵

کابوس نبودن امید برای تیم ملی بیشتر از استقلال است!

غیبت امید ابراهیمی در بازی برگشت مقابل ذوب آهن، به نشانه پایان امیدها نیست. اما این غیبت نه فقط برای استقلال که برای تیم ملی نگرانی به همراه می آورد. امید  4 سال قبل درست در همین روزها به دلیل اختلاف بین کرانجار و تیم ملی و عدم همکاری باشگاه سپاهان با تیم ملی ، حضور در جام جهانی را از دست داد و کارلوس کی روش اذعان کرد آن غیبت در سرنوشت بازیکن و تیم ملی اثر داشته است و به طور مشخص اگر امید در تیم ملی قرار داشت ، در بازی با آرژانتین به جای رضا حقیقی ، او به میدان می رفت و شاید آن اشتباه عجیب شکل نمی گرفت تا مسی موقعیت شوت زنی پیدا کند و تیم ملی با یک نتیجه رویایی بازی را به پایان می برد.

حالا در شرایطی که او مهره ای کلیدی برای تیم ملی است و بخصوص در بازی اول که تیم سعید عزت اللهی را ندارد ، حضور امید برای کی روش یک نعمت بود اما حالا او عصا به دست به تمرین استقلال رفته. ممکن است آسیب دیدگی اش مثل شجاعیان طولانی مدت باشد و این یک شوک بد به اردوی تیم ملی می شود.

با این وجود استقلال اگرچه در نبود امید ضربه خواهد خورد اما امیدهایش در برابر ذوب آهن نااامید نمی شود. محمد نوری فر در تحلیل این غیبت نوشته است:«تیم شفر در ماه های گذشته تجربه زیادی درباره مصدومهای مختلف داشته و حالا هم غیبت ابراهیمی و شجاعیان را می‌توان جبران کرد. جای امید، امید دیگری حاضر است. نورافکن می‌تواند در کنار فرشید باقری که در بازی رفت خیلی خوب بود، کمربند مقتدری در میانه میدان شکل دهند.حتی پژمان یا سهرابیان می‌توانند به قلب دفاع بروند و چشمی به پست اصلی خود برگردد.در غیبت داریوش هم اگر تیام بازی کند، فرشید اسماعیلی، وریا یا خسرو می‌توانند نقش موثری داشته باشند.مهمترین شرط صعود به مرحله بعد این است که هواداران استقلال یک صندلی را هم در ورزشگاه آزادی خالی نگذارند. »

4141

کد خبر 775826

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =