انعقاد تفاهم نامه اداره کل منابع طبیعی و سپاه حضرت ابوالفضل لرستان

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان با بیان این خبر گفت: اداره کل منابع طبیعی و سپاه حضرت ابوالفضل (ع) با هدف حفاظت و حراست از عرصه های منابع طبیعی در امر اطفاء حریق، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش خبرآنلاین لرستان،شیرزاد نجفی به اهداف این تفاهم نامه اشاره کرد و افزود: ارتقاء سطح همکاری در زمینه حفظ و حراست فیزیکی از جنگل ها و مراتع سطح استان، تقویت روحیه و افزایش حس همکاری بین دو دستگاه در امر جلوگیری از تخریب جنگل ها و مراتع ، همکاری نیروهای تحت امر فرماندهی سپاه پاسداران در امر اطفاء حریق با منابع طبیعی و جذب نیروهای علاقمند سپاه پاسداران به عنوان همیار طبیعت برخی از بندهای این تفاهم نامه است.

وی اظهار کرد: موضوع تفاهم نامه مذبور در زمینه حفظ و صیانت از طبیعت ، در امر پیشگیری و مقابله با حریق جنگل ها و مراتع استان با الویت مناطق بحرانی است.

نجفی به دستاوردهای حاصل از تلاش‌های دو جانبه‌ی همکاران منابع طبیعی با نیروهای مخلص بسیج سازندگی در سنوات گذشته اشاره کرد و یاد آور شد: حفظ و حراست از منابع طبیعی وظیفه‌ی همگانی است و برای مدیریت زمین و جنگل باید با بسیاری از دستگاه های مرتبط تعامل داشته باشیم تا میزان خسارت به طبیعت را کاهش دهیم.

 

46

 

کد خبر 775862

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =